اینماد

فراخوان مرکز راهبری ستادهای ویژه توسعه اقتصاد دانش‌بنیان برای جذب کارگزاران توسعه نوآوری در صنعت

فراخوان مرکز راهبری ستادهای ویژه توسعه اقتصاد دانش‌بنیان برای جذب کارگزاران توسعه نوآوری در صنعت
مرکز راهبری ستادهای ویژه توسعه اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری اقدام به انتشار فراخوان جذب کارگزاران توسعه نوآوری در صنعت کرده است.

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ تعداد دفعات بازدید : ۱۰۷۲

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، این فراخوان با هدف شناسایی و بهره‌مندی از ظرفیت و توانمندی کارگزاران برای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان منتشر شده است تا تعامل بین عرضه کنندگان و متقاضیان فناوری، تجاری‌سازی دستاوردهای فناورانه و توسعه نوآوری در صنعت تسهیل شود.

یکی از محورهای اصلی این فراخوان، فراهم شدن شرایط برای استفاده و بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و توانمندی اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در زمینه کارگزاری توسعه و تبادل فناوری، تجاری‌سازی و به‌هم‌رسانی عرضه‌کنندگان و متقاضیان فناوری به عنوان بازیگران کلیدی این حوزه است.

به همین منظور، مرکز راهبری ستادهای ویژه توسعه اقتصاد دانش بنیان قصد دارد برای شناسایی و بهره‌مندی از ظرفیت و توانمندی این کارگزاران در جهت توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در چهارچوب یک فراخوان عمومی، اقدام به جذب کارگزاران توانمند در این حوزه کرده است.

کارگزارن، شرکت‌ها، مراکز توسعه کسب وکار و افراد فعال در زمینه تجاری‌سازی می‌توانند جهت آشنایی با شرایط جذب کارگزاران، شیوه‌نامه ارزیابی و انتخاب را از طریق این آدرس مطالعه نمایند. متقاضیان جهت شرکت در این فراخوان، می‌بایست اطلاعات و مستندات لازم مطابق با شیوه‌نامه ارزیابی و انتخاب را در قالب کاربرگ فراخوان تکمیل نموده و به همراه رزومه خود تا پایان مرداد ماه 1402  به آدرس رایانامه مرکز راهبری ستادهای ویژه توسعه اقتصاد دانش‌بنیان rastad@isti.ir  ارسال نمایند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02183532140 تماس حاصل نمایند.

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید