اینماد

بیش از یک هزار محصول جدید در نهمین نمایشگاه مواد و تجهیزات آزمایشگاهی ایران‌ساخت ثبت شد

بیش از یک هزار محصول جدید در نهمین نمایشگاه مواد و تجهیزات آزمایشگاهی ایران‌ساخت ثبت شد
نهمین دوره نمایشگاه مواد و تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران، 23 تا 26 آذرماه سال 1400 برگزار می‌شود. 1200 محصول جدید برای مشارکت در این دوره به ثبت رسیده است.

تعداد رای: 2
تاریخ خبر : ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ تعداد دفعات بازدید : ۱۳۲۱
 
 
 

این نمایشگاه که با هدف کلی تقویت اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود، با حمایت از صنعتگران، پژوهشگران و فناوران کشور برای بومی‌سازی فناوری ساخت تجهیزات وارداتی، توانسته است به عرضه و فروش قابل‌توجه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی پیشرفته و دانش‌بنیان در کشور کمک کند.

همچنین این رویداد فضایی برای توسعه بازار این تولیدات باکیفیت ایرانی است. معاونت علمی و فناوری در این نمایشگاه بخشی از هزینه خرید مراکز علمی و پژوهشی دولتی را مطابق با سطح بندی تجهیزات پرداخت می کند. این مدل حمایتی، طرف تقاضا را تحریک می‌کند و می‌تواند به تحولات جدی در ایجاد بازار برای محصولات دانش‌بنیان منجر شود بدون آنکه بار مالی جدیدی بر دوش بودجه عمومی کشور تحمیل کند.

بر اساس آخرین گزارش‌ها از این نمایشگاه دایمی، میزان فروش نمایشگاه مواد و تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران از مرداد تا آبان‌ماه 1400 حدود یک هزار و 300 میلیارد ریال بود.

نهمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایرا‌ن ‌ساخت 23 آذرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح خواهد شد و تا 26 آذرماه سال جاری به صورت حضوری میزبان شرکت‌کنندگان بوده و در طول سال به صورت مجازی برقرار خواهد بود.

تولیدکنندگان، بیش از 9هزار محصول فناورانه در حوزه خدمات، تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران‌ساخت را در قالب این رویداد ارائه می دهند که جزئیات این محصولات و شرکت‌ها در وب‌سایت نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران‌ساخت به نشانی https://iranlabexpo.ir قابل مشاهده است. در این برنامه حمایتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بخشی از هزینه خرید مراکز علمی و پژوهشی دولتی را براساس سطح بندی تجهیزات در نمایشگاه پرداخت می کند.

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید