اینماد

بیش از 500 درخواست جدید برای عضویت در شبکه آزمایشگاهی ارائه شد؛ پوشش جغرافیایی شبکه توسعه یافت

بیش از 500 درخواست جدید برای عضویت در شبکه آزمایشگاهی ارائه شد؛ پوشش جغرافیایی شبکه توسعه یافت
از ابتدای سال 99 تاکنون بیش از 500 درخواست جدید عضویت آزمایشگاه ها در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ارائه شده است.

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ تعداد دفعات بازدید : ۳۷۴

گسترش پوشش شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از نظر موضوعی و جغرافیایی با پذیرش اعضای جدید یکی از اهدافی است که در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محقق شده است.

انتشار اطلاعات بیش از 400 مجموعه آزمایشگاهی جدید از بتدای سال 99 تا کنون در پایگاه اینترنتی شبکه و عضویت حدود یک هزار مجموعه آزمایشگاهی در 120 شهر از 31 استان کشور هم به تحقق این موضوع کمک کرده است.

مراکز آزمایشگاهی مستقر در سراسر کشور (به غیر از آزمایشگاه‌های طبی و بالینی)، بدون محدودیت نوع سازمان خود می‌توانند برای عضویت در شبکه اقدام کنند. شرط اصلی پذیرش یک مرکز آزمایشگاهی در شبکه، ارایه خدمات به عموم مشتریان است.

اگر آزمایشگاه نسبت به مشتریان به صورت انتخابی عمل نکند، میزان و چگونگی ارایه خدمات آن بررسی می‎شود و در صورت دارا بودن شرایط و امضای تفاهم نامه همکاری، عضو آزمایشی شبکه خواهد شد. طی دوره عضویت آزمایشی، آزمایشگاه نسبت به ثبت اطلاعات در شبکه اقدام می‎کند و با قوانین و دستورالعمل‌های شبکه آشنا خواهد شد.

در پایان دوره آزمایشی، گزارش عملکرد آزمایشگاه ارزیابی می‌شود و در صورت کسب حداقل امتیاز لازم، عضویت آزمایشگاه در شبکه به صورت فعال خواهد شد. تمدید این عضویت به عملکرد آزمایشگاه در شبکه وابسته است که بر اساس ارزیابی سالانه سنجیده می‌شود.

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید