اینماد

با تلاش فعالان فناور کشور: لوله‌های خون‌گیری وکیوم «ایران ساخت» شد.

با تلاش فعالان فناور کشور: لوله‌های خون‌گیری وکیوم «ایران ساخت» شد.
دستگاه سانتریفیوژ دور بالا، دستگاهی است که برای جدا کردن عناصر از مایعات به کار می رود و شرکت «فرزانه آرمان»، این محصول را با یک ششم قیمت مشابه خارجی تولید کرده است.

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ تعداد دفعات بازدید : ۶۶۷

دستگاه سانتریفیوژ دور بالا، دستگاهی است که برای جدا کردن عناصر از مایعات به کار می رود و شرکت «فرزانه آرمان»، این محصول را با یک ششم قیمت مشابه خارجی تولید کرده است

.

 

عبدالمحمود همایون، مدیر عامل شرکت فرزانه آرمان دراین‌باره توضیح داد: این محصول در رشته‌های مختلفی مانند پزشکی و صنعت نفت کاربرد دارد، نمونه وارداتی با ویژگی‌های فنی مشابه رقمی بین 20 تا 30 هزار دلار قیمت دارد، متخصصان شرکت موفق شدند با بهای بسیار کمتر از نمونه مشابه خارجی آن را تولید کنند.

مدیر عامل شرکت «فرزانه آرمان» در ادامه عنوان کرد: لوله‌های خون گیری تحت خلاء یا خون‌گیری وکیوم، دیگر محصول شاخص این شرکت است که برای خون‌گیری از انسان و حیوان به کار می‌رود. این محصول دارای فناوری نسبتاً پیشرفته‌ای است و جایگزین مناسبی برای خون‌گیری به روش‌های معمول قدیمی است. این دستگاه مزایای قابل توجهی برای بیمار و پرسنل درمان ایجاد می کند که از جمله آن می توان کاهش ریسک ابتلای پرسنل درمانی به بیماری‌ها را نام برد.

وی از مزیت‌های رقابتی این محصول گفت و ادامه داد: این دستگاه با یک ششم قیمت محصول خارجی تولید می شود.در حال حاضر نزدیک به 50 درصد از نیاز کشور، به این محصول را تامین می کنیم و در تلاش هستیم که سهم شرکت از بازار را افزایش دهیم.

مدیر عامل شرکت فرزانه آرمان با اشاره به تلاش‌های مدیران مجموعه برای رشد شرکت یبان کرد: این مرکز دارای آزمایشگاه‌های میکروبیولوژی، سلولی مولکولی، بیوشیمی، سالن‌های تولید، انبار‌های مواد اولیه و واحد کنترل کیفیت است.

این فعال فناور، ضمن اشاره به خدمات دریافتی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در 5 دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت، شرکت کردیم و توانستیم با مراکز علمی و دانشگاهی مختلفی از جمله: صنعتی شریف، علم وصنعت، فردوسی،... قرارداد فروش منعقد کنیم.

"تا کنون به کشورهای متعددی از جمله عراق و افغانستان صادرات داشته‌ایم و امیدوار هستیم بتوانیم، دامنه صادراتی شرکت را تا کشورهای سوریه و آذربایجان نیز گسترش دهیم."

هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت از 26 تا 29 آذرماه در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می شود و علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت نمایشگاه به نشانی www.iranlabexpo.ir مراجعه کرده و یا با شماره 02183533555 تماس بگیرند.

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید