اینماد

معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی درگذشت

معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی درگذشت
باکمال تأسف و تأثر در گذشت ناگهانی معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی را به اطلاع جامعه علمی و فناوری، دانشگاهی و عموم همکاران عزیز می رساند.

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ تعداد دفعات بازدید : ۱۸۵۷

معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درگذشت

دکتر محمود شیخ زین الدین، رییس نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران براثر عارضه قلبی به دیدار حق شتافت

باکمال تأسف و تأثر در گذشت ناگهانی معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی را به اطلاع جامعه علمی و فناوری، دانشگاهی و عموم همکاران عزیز می رساند  .

 دکتر محمود شیخ زین‌الدین معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به دلیل ایست قلبی در اصفهان دار فانی را وداع گفت.


او دانش‌آموخته مقطع دکتری علوم و صنایع غذایی با گرایش بیوتکنولوژی مواد غذایی از دانشگاه ناتینگهام انگلستان ، دانشیار دانشگاه صنعتی اصفهان بود که ریاست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان را بر عهده داشت و از سال 92 در سمت معاونت نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی مشغول به فعالیت شد.


وی دبیردوره پنجم جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل، ریاست نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران و عضویت در شورای سیاستگذاری جشنواره ملی فرهنگی و هنری ایران‌ساخت را در کارنامه اجرایی و عملی خود خود داشت.


شیخ زین‌الدین که در سال 1389 مدیر برتر فناوری کشور شناخته شد، ریاست شاخه غرب آسیا و عضویت هیات مدیره انجمن بین‌المللی پارک‌های علمی (IASP) از سال 2010 تا سال 2012 را عهده‌دار بوده است


وی همچنین ریاست جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی و عضویت کارگروه ارزیابی کمیته تخصصی فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بود.


دبیرخانه نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران این ضایعه را به خانواده ایشان و جامعه علمی و فناوری و دانشگاهی کشور تسلیت می‌گوید.

 

این استاد فرهیخته از ساعت 8 صبح روز یکشنبه 13 خردادماه از محل منزل آن مرحوم واقع درکوی استادان دانشگاه صنعتی اصفهان به سمت مسجد فاطمه الزهرا(س) این دانشگاه تشییع و سپس جهت تدفین در قطعه نام آوران باغ رضوان اصفهان، به این آرامستان منتقل خواهد شد.


برنامه مراسم ختم ایشان در استان اصفهان و تهران متعاقباً اعلام می‌شود

 filereader.php?p1=main_85c9e1b8431772605


پایان پیام/

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید