اینماد

اطلاعیه در خصوص برنامه حمایت از فروش تجهیزات فناورانه پزشکی ساخت ایران در فن بازار سلامت

اطلاعیه در خصوص برنامه حمایت از فروش تجهیزات فناورانه پزشکی ساخت ایران در فن بازار سلامت
شرکت های حاضر در فن بازار که در سایت ثبت نام کرده اند از روز دوشنبه 6 دی ماه می توانند پیش فاکتور مربوط به خریداران را صادر کنند....ادامه دارد

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ تعداد دفعات بازدید : ۴۶۲۸
اطلاعیه دبیرخانه برنامه حمایت از فروش تجهیزات فناورانه پزشکی ساخت ایران

در مورخ 28 آذر ماه، کمیته مشترک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت بهداشت و فن بازار ملی سلامت تشکیل شد. در این جلسه لیست محصولات ثبت شده در سایت بررسی شد و مقرر شد یکبار دیگر لیست محصولات شرکت های حاضر در فن بازار سلامت بازنگری شود تا اگر محصولی در شمول حمایت های معاونت قرار داشت به آن اضافه گردد. نماینده وزارت بهداشت نیز در خصوص حمایت اعلام شده نیز توضیح دادند که درصد حمایت وزارت بهداشت متناسب با درصد حمایت معاونت بوده و دقیقا نصف آن خواهد بود.  همچنین این حمایت فقط به خریدهایی تعلق میگیرد که معاونین تحقیقات و فناوری دانشگاه های علوم پزشکی تایید کرده باشند..میزان سطح حمایت محصولات توسط معاونت نیز بزودی در سایت قابل رویت خواهد شد.
با توجه به موارد بالا، شرکت هایی که هم اکنون در سامانه برنامه ثبت نام کرده اند میتوانند از روز دوشنبه 6 دی ماه، اقدام به صدور پیش فاکتور نمایند.مهلت زمانی صدور پیش فاکتور نیز تا 15 دیماه نیز تمدید گردید.

قابل توجه شرکت ها:

خواهشمند است وضعیت خود در کارتابل را روزانه بررسی کنید. حتما از منوی سمت راست اطلاعات تکمیلی خود را ارسال کنید و در صورتی که در وضعیت تایید مرحله دوم هستید، به صورت صوری (ورود دیتای صفر)، منوی مربوط به اطلاعات نمایشگاهی را نیز ارسال کنید تا به وضعیت تایید نهایی برسید و برای آغاز صدور پیش فاکتور آماده باشید.
ارزیابی فنی بسیاری از محصولات انجام شده و برای برخی از آنها اعلام نقص شده است. در صورتی که نقص قابل برطرف شدن بوده و به دلیل خارج از اسکوپ بودن برنامه نقص نزده اند، حتما رفع نقص نمایید. سایر محصولات نیز تا اخر هفنه بررسی خواهد شد.

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید