اینماد

حمایت از فروش تجهیزات فناورانه پزشکی ساخت ایران در نمایشگاه ایران هلث

حمایت از فروش تجهیزات فناورانه پزشکی ساخت ایران در نمایشگاه ایران هلث
به عنوان مصداق بارز اقدام و عمل در سال اقتصاد مقاومتی و با اتکا به تجربه موفق برگزاری نمایشگاهی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران و همزمان با برگزاری نوزدهمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی ایران‌هلث، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان ایرانی منتخب فعال در تولید تجهیزات پزشکی، به منظور افزایش فروش در این نمایشگاه حمایت خواهد کرد.

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ تعداد دفعات بازدید : ۳۲۶۰
هم‌گام با نمایشگاه ایران‌هلث صورت می‌گیرد؛

اقدام عملی منطبق با اهداف اقتصاد مقاومتی؛ حمایت از فروش تجهیزات فناورانه پزشکی

به عنوان مصداق بارز اقدام و عمل در سال اقتصاد مقاومتی و با اتکا به تجربه موفق برگزاری نمایشگاهی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران و همزمان با برگزاری نوزدهمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی ایران‌هلث،  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان ایرانی منتخب فعال در تولید تجهیزات پزشکی، به منظور افزایش فروش در این نمایشگاه حمایت خواهد کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، محمود شیخ زین الدین معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری با اشاره به حمایت از فروش تجهیزات آزمایشگاهی فناورانه کشورمان در بستر نمایشگاه ایران هلث، گفت: با توجه به تجربه موفق برگزاری 4 دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تصمیم گرفت تا این مدل موفق به صورت آزمایشی در حوزه تجهیزات پزشکی نیز اجرایی شود که این رخداد در قالب حمایت از فروش تعداد محدودی از تجهیزات منتخب این شرکت‌ها در نمایشگاه ایران‌هلث 95، محقق می‌شود.

شیخ زین‌الدین با اشاره به ظرفیت نمایشگاه تجهیزات پزشکی ایران هلث در معرفی توانمندی‌های پزشکی کشورمان افزود: با توجه به برگزاری سالانه نمایشگاه ایران‌هلث، این نمایشگاه ضرورت برگزاری یک نمایشگاه فیزیکی دیگر را برطرف کرده است و حمایت از شرکت‌ها و فعالان این حوزه در قالب این نمایشگاه و صرفا به صورت برنامه دنبال خواهد شد.

 حمایت از فروش تجهیزات فناورانه پزشکی ساخت ایران

معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با اشاره به رعایت الزامات اساسی توسط شرکت‌ها  برای حضور در ایران هلث گفت: با توجه به اینکه مقرر شده برنامه به صورت پایلوت و محدود برگزار شود، معیارهایی گوناگونی مد نظر قرار گرفته است که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: شرکت‌ها می‌بایست به صورت قطعی دانش بنیان شده باشند. همچنین فقط محصولاتی که در سامانه دانش بنیان تایید شده باشند امکان حمایت دارند. محصولات باید مجوز اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت را داشته و قبل از یک بار فروش رفته باشند.

نوزدهمین نمایشگاه ایران هلث از 26 تا 29 اردیبهشت ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار  شده و شرکت های تحت پوشش این برنامه در سالن های 31B، 38B، 41 و 18 مستقر هستند. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در خصوص محصولات مورد حمایت به آدرس http://medical.iranlabexpo.ir  مراجعه شود.


filereader.php?p1=main_feaec992d29de8722

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید