اینماد

بخشنامه دانشگاه آزاد اسلامی برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی از نمایشگاه ساخت ایران

بخشنامه دانشگاه آزاد اسلامی برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی از نمایشگاه ساخت ایران
به منظور تسهیل در خرید واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، معاون پژوهشی دانشگاه، بخشنامه ای ابلاغ کرد.

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ تعداد دفعات بازدید : ۳۰۱۹

با ابلاغ معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی؛

واحدهای دانشگاهی به خرید تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی نمایشگاه ساخت ایران ملزم شدند

معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در بخشنامه‌ای برای بهره‌مندی واحدها و مراکز دانشگاهی از تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، خرید تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی از نمایشگاه ساخت ایران را اعلام و ابلاغ کرد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا در این بخشنامه که از سوی دکتر ابراهیم واشقانی فراهانی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شده آمده است؛ پیرو بخشنامه شماره 6966/70 مورخ 94/2/8 درباره برگزاری نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران از تاریخ 95/2/5 لغایت 95/2/8 و با توجه به درخواست واحدهای دانشگاهی و با در نظر گرفتن محدودیت زمانی بازدید و خرید از نمایشگاه و برای حمایت از تولیدات ساخت داخل در سال «اقتصاد مقاومتی- اقدام و عمل» و بهره مندی واحدها و مراکز دانشگاهی از تسهیلات معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری به واحد های دانشگاهی اجازه داده می شود در صورت ضرورت و بر اساس کارشناسی دقیق و پرهیز از خریدهای تکراری و غیرضروری و با در نظر گرفتن صرفه و صلاح دانشگاه اقدامات اولیه را در چارچوب ضوابط معاونت یاد شده انجام و پس از تصویب در شورای پژوهش و فناوری واحد دانشگاهی اقدام به بستن قرارداد و خرید از نمایشگاه کنند.

برای احتساب هزینه‌ها از محل بودجه پژوهشی ، پس از تکمیل فرم احتساب بودجه موجود در سامانه saha.iau.ir، فهرست تجهیزات خریداری شده به همراه تصویر اسناد حسابداری و رسید انبار به اداره کل توسعه و پشتیبانی شبکه‌های آزمایشگاهی و تحقیقاتی فرستاده شود. بدیهی است چنانچه هریک از دستگاه‌های درخواست شده در واحد غیرضروری یا تکراری باشد، معاون پژوهش و فناوری واحد دانشگاهی باید پاسخگو باشد.

مسئولیت اجرای این بخشنامه بر عهده رئیسان واحد و معاونان پژوهش و فناوری و رئیسان کمیته های استانی ساها خواهد بود.

واحدهای دانشگاهی در صورت هرگونه سوال و راهنمایی می‌توانند با شماره تلفن 7-47353525 (آقای جلیلوند)دفتر توسعه و پشتیبانی شبکه‌های آزمایشگاهی و تحقیقاتی تماس بگیرند.»

آدرس خبر در خبرگزاری آنا: http://www.ana.ir/news/98993


دانلود بخشنامه در سایت ساها: http://saha.iau.ir/page.aspx?id=7c403209-cf5f-4bb3-9486-49187edaf7ac


برای دانلود فایل مستقیم  پی دی اف بخشنامه اینجا را کلیک کنید


filereader.php?p1=main_4843d3bc1553ac610


نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید