اینماد

اطلاعیه مهم شماره یک دبیرخانه نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران (1395)

اطلاعیه مهم شماره یک دبیرخانه نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران (1395)
به منظور اطلاع رسانی از نحوه پیگیری پیش فاکتورها موارد زیر به اطلاع کلیه فروشندگان و خریداران و مراکز علمی و پژوهشی می‌رسد. فرایندها و رویه ها برای هردو نوع مشمولین یارانه و تسهیلات لیزینگ در این اطلاعیه توضیح داده شده است. لذا خواهشمند است مفاد این اطلاعیه را به طور دقیق مطالعه کنید.

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ تعداد دفعات بازدید : ۱۰۱۷۹

اطلاعیه شماره یک دبیرخانه نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران (1395)

به منظور اطلاع رسانی از نحوه پیگیری پیش فاکتورها موارد زیر به اطلاع کلیه فروشندگان و خریداران و مراکز علمی و پژوهشی می‌رسد. فرایندها و رویه ها برای هردو نوع مشمولین یارانه و تسهیلات لیزینگ در این اطلاعیه توضیح داده شده است. لذا خواهشمند است مفاد این اطلاعیه را به طور دقیق مطالعه کنید.سعی شده است کلیه سوالات احتمالی و فرایندهای نمایشگاه به صورت کامل توضیح داده شود.


برای دریافت فایل فشرده شده اطلاعیه و سایر مستندات روی تصویر زیر  یا اینجا کلیک کنید.


محتویات فایل دریافتی: (حجم 2.7 مگابایت)

فایل pdf متن اطلاعیه، فایل pdf فهرست مراکز اصلی خریدار، فایل word معرفینامه نماینده تام الاختیارزمان معرفی نماینده خریدار و نهایی کردن خریدها تا پنجم تیرماه تمدید شد.


filereader.php?p1=main_109704d73a8b1b825

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید

سایر نظرات

0 0
عیسی جباری | تاریخ ارسال نظر : 1395/03/24

با سلام باتوجه به دوره های قبلی از تعداد تجهیزات وکفیت رقم روبه رشدی نشان داده واین موجب میشود تجهیزات خارجی کنار گذاشته شود ، اما مهترین امر در پایبند بودن به خرید این تجهیزات خدمات پس از فروش میباشد%.

1 -3
دکتر محمداسماعیل اکبری | تاریخ ارسال نظر : 1395/02/19

با سلام لطفا کاریران از طریق سیستم در جریان روند پیشبرد درخواستشان قرار بگیرند.تا نیاز به پیگیری تلفنی مداوم نداشته باشند.

پاسخ : باسلام
خریداران می توانند با ورود به کارتابل خود، روی منوی لیست اقلام خریداری شده کلیک کرده و از ستون وضعیت، پیگیر وضعیت اقلام باشند.
همچنین در این صفحه، ستونی با عنوان نماینده خریدار هست که میتوانند وضعیت را از نماینده پیگیری کنند.