اینماد

با استفاده از نسخه تازه اپلیکیشن نمایشگاه ساخت ایران؛ سریع‌تر جست‌وجو کنید

با استفاده از نسخه تازه اپلیکیشن نمایشگاه ساخت ایران؛  سریع‌تر جست‌وجو کنید
با نصب نرم‌افزار ویژه نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران،بانک اطلاعات کاملی از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی را همراه خود داشته باشید.

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ تعداد دفعات بازدید : ۷۹۵۱

filereader.php?p1=main_e611f3682357582155a06ba0cc208755.jpg&p2=news&p3=1&p4=1

نرم‌افزار «نمایشگاه تجهیزات ساخت ایران» علاوه بر ارائه امکانات گوناگونی چون بانک اطلاعات شرکت های تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران شامل مشخصات کامل تماس با شرکت‌ها، امکان مشاهده کاتالوگ و تاریخچه شرکت ها، بانک اطلاعات تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران (مشخصات محصول، مشاهده کاتالوگ و کاربردهای محصول، رویت نقشه نمایشگاه و جانمایی غرفه‌ها در سالن‌ها را برای کاربر فراهم می‌کند.

 

همچنین به‌روزرسانی بانک های اطلاعات نرم افزار از طریق اینترنت، امکان ثبت علاقه‌مندی (Favourite) شرکت‌ها و محصولات برای دسترسی ساده به آن‌ها، امکان عضویت در خبرنامه سایت نمایشگاه، امکان رویت تصاویر محصولات و یا مشاهده و دانلود کاتالوگ محصولات و شرکت ها در صورت اتصال به اینترنت از دیگر ویژگی‌های نرم‌افزار «نمایشگاه تجهیزات ساخت ایران» هستند.

از قابلیت های مهم نرم افزار امکان مشاهده پیش فاکتورهای صادر شده در نمایشگاه در صورت ورود به کارتابل کاربری خریداران است.

نرم‌افزار «نمایشگاه تجهیزات ساخت ایران» بر روی گوشی های اندروید و قابل نصب و اجراست.

 

برای دریافت نسخه اندرویدی این برنامه از کافه‌بازار، می‌توانید این‌جا را کلیک کنید.

 

 

 filereader.php?p1=main_5d1ad9ae51b8eda43

 

 

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید