اینماد

درخواست نظر دهی و امتیاز دهی به محصولات و شرکت ها

درخواست نظر دهی و امتیاز دهی به محصولات و شرکت ها
دبیرخانه نمایشگاه از کلیه مخاطبان سایت درخواست میکند نظرات خود نسبت به تعامل شرکت ها و یا محصولات خریداری شده را اعلام کرده و همچنین از طریق ستاره های بالای صفحه هر محصول یا شرکت، امتیاز دهی کنند.

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ تعداد دفعات بازدید : ۹۵۵۴
دبیرخانه نمایشگاه از کلیه مخاطبان سایت، خریداران و بهره برداران محصولات و تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران، درخواست میکند نظرات خود نسبت به تعامل شرکت ها و یا محصولات خریداری شده را اعلام کرده و همچنین از طریق ستاره های بالای صفحه هر محصول یا شرکت، امتیاز دهی کنند.

filereader.php?p1=main_eccbc87e4b5ce2fe2


filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820


filereader.php?p1=main_713bb866367576869

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید

سایر نظرات

4 0
علیرضا ذاکری | تاریخ ارسال نظر : 1395/01/30

با سلام، امکان امتیازدهی و اظهارنظر در مورد شرکت ها و محصولات اقدام بسیار پسندیده و مؤثری است، اما به چند شرط. یکی اینکه فقط خریداران دوره های قبل، آن هم تنها در مورد محصولات خریداری شده خود و سازندگان آن محصولات بتوانند نظر بدهند. دوم اینکه امتیازها و نظرات، چه مثبت و چه منفی، به ویژه در رتبه بندی محصولات و شرکت ها مورد توجه مسئولان نمایشگاه قرار بگیرد. سوم اینکه امکانی فراهم بشود که خریداران بالقوه با سهولت بیشتری در معرض این نظرات قرار بگیرند تا این اقدام بتواند در انتخاب محصول به آنها کمک کند و اثربخش باشد. با تشکر.

0 -1
shafaattalab | تاریخ ارسال نظر : 1395/01/27

از فلوم آزمایشگاهی شیب پذیر ساخت ایران داک کاملا راضی بودیم

0 -2
ولی زاده | تاریخ ارسال نظر : 1394/12/27

با عرض سلام دو سوال مهم داشتم:1- در این نمایشگاه فقط شرکت ها امکان ارایه محصولات خودشون دارن ؟یعنی امکان شرکت کردن مخترین بصورت انفرادی که برای خود شرکت تاسیس نکرده اند ولی نمونه صنعتی محصولات خود رو دارن وجود ندارد.لطفا" راهنمای کنید. 2-با توجه به این که موضوع اختراع من در مورد تجهیزات ازمایشگاهی است واینجانب علاقمند به شرکت در ایندوره از نمایشگاه هستم امکان شرکت کردن وجود دارد چون قبلا" اطلاع نداشتم وثبت نام نکرده ام بودم! با تشکر

پاسخ : باسلام
1- خیر فقط باید شخصیت حقوقی مستقل داشته باشید تا بتونید در نمایشگاه حضور پیدا کنید.
2-در نمایشگاه های بعدی انشالله در صورت وجود سایر شرایط در خدمت شما هستیم. سعی کنید تا قبل از نمایشگاه بعدی، شرکت تاسیس کرده و حداقل یک محصول را به صورت رسمی به فروش برسانید.

0 0
سید جعفر ابطحی | تاریخ ارسال نظر : 1394/12/22

با سلام ضمن تشکر از تشکیل یک مرجع مناسب و کامل برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی با کیفیت و مرغوب ساخت ایران، بنده سوالاتی محصولات وبسایت iranlab داشتم: 1- قیمت محصولات قابل روئیت نمی باشد. آیا بنده به جز ثبت نام در بخش خریداران، باید کار دیگری نیز انجام دهم؟ 2- در ورود به وب سایت iranlab، تعدادی شرکت و تعدادی محصول در همان پایین صفحه اول نمایش داده می شوند. آیا این شرکت ها و این محصولات جزء برترین و با کیفیت ترین ها هستند؟ آیا بنده باید ارجحیتی برای این محصولات و این شرکت ها نسبت به سایر شرکتها، در خرید قایل شوم؟ با تشکر سید جعفر ابطحی

پاسخ : باسلام
1- قیمت ها از ابتدای سال 95 قابل رویت می شوند.
2- این شرکت ها محصول سطح اول در سبد محصول خود دارند و همچنین محصولاتی هم که نمایش داده می شود نیز محصول سطح اول هستند. هر بار رفرش نیز اسامی عوض می شود چون به صورت رندم نمایش داده می شود.