اینماد

یک سال از آن حادثه تلخ گذشت ...

یک سال از آن حادثه تلخ گذشت ...
اولین سالگرد درگذشت مهندس مجید کاظمی و مهندس مهدیه هوایی و فرزند دلبندشان را گرامی میداریم.

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸ تعداد دفعات بازدید : ۲۴۳۷
یک سال از آن حادثه تلخ گذشت ...
صبح روز 19 مرداد ماه 1393، هواپیمای آنتونف 140 با 48 مسافر و خدمه فرودگاه مهرآباد تهران را به مقصد طبس ترک کرد و حدود بیست دقیقه پس از بلند شدن به دلیل نقص فنی با برخورد به دیوار کارخانه شیشه‌سازی مینا طعمه حریق شد. در این حادثه جناب آقای مهندس مجید کاظمی و همسرشان سرکار خانم مهندس هوایی و فرزندشان عازم سفری شخصی بودند به همراه 38 مسافر دیگر جان باختند.
مجید کاظمی از سال ۱۳۸۴ همکاری خود را با ستاد توسعه فناوری نانو در تهیه ماهنامه فناوری نانو آغاز کرد. وی از سال ۱۳۸۸ در دبیرخانه جشنواره فناوری نانو فعالیت می‌کرد و در برگزاری شش دوره از جشنواره فناوری نانو همکاری داشت. از دیگر فعالیت‌های وی می‌توان به همکاری با کارگروه توسعه فناوری ستاد نانو از سال ۱۳۹۲ و برگزاری دو دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در سال های 92 و 93 اشاره کرد.
همچنین سرکار خانم مهدیه هوایی نیز از سال 92 همکاری خود را با دبیرخانه نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران آغاز کرد و سپس به عنوان مسئول دبیرخانه هفتمین دوره نمایشگاه و جشنواره نانو فعالیت خود را ادامه داد.
آقای مجید کاظمی دارای تحصیلات کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه تهران و همسرش مهدیه هوایی دارای تحصیلات کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه الزهرا بودند.
دبیرخانه نمایشگاه تجهیزات و موادآزمایشگاهی ساخت ایران از دست دادن دو همکارخود را که بار اصلی برگزاری دو دوره این نمایشگاه را برعهده داشتند مجددا به خانواده های این عزیزان تسلیت عرض می نماید. یادشان گرامی و روحشان قرین رحمت باد.

شادی روحشان فاتحه ای نثار این عزیزان کنید.

filereader.php?p1=main_3ba3a0d9c25e0029b

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید

سایر نظرات

0 0
فاطمه شیعه زاده | تاریخ ارسال نظر : 1394/05/21

کاش وقتی به وسیله ای مجوز ورود می دهیم در نظر داشته باشیم که اگر مورد استفاده انسانی دارد باید دارای بالاترین کیفیت، بهترین پیشینه و امن ترین استاندارد باشد. چون ما و دوستان ما شایسته بهترین هستیم.

1 0
رضا بابایی | تاریخ ارسال نظر : 1394/05/20

شادی روحشان فاتحه ای نثار این عزیزان کنید

2 0
کوپاپژوهش | تاریخ ارسال نظر : 1394/05/19

از درگاه خداوند برایشان آمرزش و آرامش ابدی خواستارم.

11 0
مجتبی وطن آرا | تاریخ ارسال نظر : 1394/05/18

"در گذرگاه زمان خیمه شب بازی دهر با همه تلخی و شیرینی خود میگذرد عشق ها میمیرند رنگ ها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه شیرین و چه تلخ دست ناخورده به جا می مانند... " سعه صدر و حسن خلق مهندس کاظمی در مقام مدیر اجرایی نمایشگاه ساخت ایران 93 ویژگی بارزی بود که همواره در ذهن ما نقش بست.روحشان شاد.

6 0
سعید فرزانه | تاریخ ارسال نظر : 1394/05/18

روحش شاد و یادش گرامی باد