اینماد

اطلاعیه مهم شماره دو دبیرخانه دائمی نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

اطلاعیه مهم شماره دو دبیرخانه دائمی نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران
پیرو اطلاعیه اول، به‌منظور شفاف شدن نحوه پیگیری پیش فاکتورها موارد زیر به اطلاع کلیه فروشندگان و خریداران و مراکز علمی و پژوهشی می‌رسد.

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱ تعداد دفعات بازدید : ۵۷۴۵

اطلاعیه مهم شماره 2 دبیرخانه دائمی نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

به منظور اطلاع رسانی از نحوه پیگیری پیش فاکتورها موارد زیر به اطلاع کلیه فروشندگان و خریداران و مراکز علمی و پژوهشی می‌رسد. فرایندها و رویه ها برای هردو نوع مشمولین یارانه و تسهیلات لیزینگ در این اطلاعیه توضیح داده شده است. لذا خواهشمند است مفاد این اطلاعیه را به طور دقیق مطالعه کنید.سعی شده است کلیه سوالات احتمالی و فرایندهای نمایشگاه به صورت کامل توضیح داده شود.

مسئولیت عدم مطالعه اطلاعیه های اول و دوم و در نتیجه رعایت نکردن مفاد آنها با خریداران است لذا حتما به صورت کامل مطالعه کنید.


برای دریافت فایل فشرده شده اطلاعیه و سایر مستندات روی تصویر زیر  یا اینجا کلیک کنید.


محتویات فایل دریافتی: (حجم 2.4 مگابایت)

فایل pdf متن اطلاعیه اول و دوم، فایل pdf فهرست مراکز اصلی خریدار، فایل word معرفینامه نماینده تام الاختیار، فایل اکسل مخصوص خریداران مشمول تسهیلات لیزینگ، فایل pdf رضایتمندی استعلام بانک مرکزی مخصوص  خریداران مشمول تسهیلات لیزینگ


تذکر: به کلیه نمایندگان خریداری که تاکنون معرفی شده بودند، دسترسی ویژه داده شده است. اگر هنوز این دسترسی برای نماینده خریدار فعال نشده است حتما از طریق ایمیل info@iranlabexpo.ir اطلاع دهد.filereader.php?p1=main_d1de473bc89f06ca2

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید