اینماد

برگزاری 15 کارگاه تخصصی دستگاهی همزمان با سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

برگزاری 15 کارگاه تخصصی دستگاهی همزمان با سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران
دکتررضا اسدی‌فرد، دبیر سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، درباره برگزاری کارگاه‌های آموزشی در این نمایشگاه اظهار کرد: «به منظور ارتقاء میزان آگاهی و دانش کارشناسان آزمایشگاه‌ها و همچنین محققین علاقه‌مند به علوم آزمایشگاهی، کارگاه‌های آموزشی دستگاهی متعددی مانند TEM، SPM، SEM، GC،HPLC، XRD، FTIR ، UV-VIS و ... برگزار می‌شود.

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۳۹۴/۰۱/۲۵ تعداد دفعات بازدید : ۵۱۴۴
15 کارگاه تخصصی دستگاهی همزمان با برگزاری سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران برگزار می شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتررضا اسدی‌فرد، دبیر سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، درباره برگزاری کارگاه‌های آموزشی در این نمایشگاه اظهار کرد: «به منظور ارتقاء میزان آگاهی و دانش کارشناسان آزمایشگاه‌ها و همچنین محققین علاقه‌مند به علوم آزمایشگاهی، کارگاه‌های آموزشی متعددی در محل سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران از چهارم تا هفتم اردیبهشت ماه 94 برگزار خواهد شد.»

به گفته وی کارگاه‌هایی نظیر معرفی انواع میکروسکوپ‌های SPM, TEM و SEM، آشنایی با انواع روش‌های کروماتوگافی GC، HPLC وGC-MS، آشنایی با دستگاه پراش‌سنج اشعه ایکس (XRD) و اصول و کاربرد طیف سنجی SAXS، آشنایی با روش‌های آنالیز حرارتی و سطحی، اصول و کاربرد الکتروریسی و آشنایی با اصول و کاربرد طیف‌سنجی UV-VIS و FTIR از جمله عناوینی است که در این کارگاه‌ها تدریس می‌شود.

اسدی فرد همچنین عنوان کرد: «کارشناسان عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی می‌توانند با استفاده از اعتبار حمایت آموزشی سال 94 خود، به صورت رایگان در این کارگاه‌ها ثبت‌نام نمایند. همچنین برای دانشجویان و یک نفر از هر شرکت حاضر در نمایشگاه، 20 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.»

علاقمندان برای ثبت نام در کارگاه ها و مشاهده جزئیات می‌توانند به سایت معاونت علمی به آدرس isti.ir یا به وبسایت نمایشگاه به آدرس www.iranlabexpo.ir مراجعه کنند.

سومین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران از 4 تا 7 اردیبهشت ماه 1394 به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سالن شماره 40 و سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران برپا خواهد شد.

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید