اینماد

رزرو صفحات ویژه تبلیغاتی کتاب نمایشگاه آغاز شد.

رزرو صفحات ویژه تبلیغاتی کتاب نمایشگاه آغاز شد.
رزرو صفحات تبلیغاتی ویژه کتاب نمایشگاه آغاز شد

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ تعداد دفعات بازدید : ۲۱۵۳
موسسه فرهنگی انتشاراتی بلخ به عنوان ناشر انحصاری کتاب رسمی سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران انتخاب شده است.
بدیهی است سایر اشخاص حقیقی و حقوقی که با این عنوان اقدام به اخذ آگهی نمایند مورد تایید دبیرخانه نمایشگاه نخواهند بود.امید است  مشارکت کنندگان محترم ضمن همکاری با موسسه مذکور، دبیرخانه را در امر اطلاع رسانی و مستندسازی نمایشگاه یاری نمایند.

همچنین به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم می رساند رزرو صفحات محدودی از جایگاه های ویژه کتاب سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران(صفحات تبلیغاتی ویژه) آغاز شده است، برای رزرو می توانید باموسسه فرهنگی انتشاراتی بلخ با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

نام مجری: موسسه فرهنگی انتشاراتی بلخ
شماره تماس: 77682858 (6 خط)
شماره همراه: (آقای ملوندی )09125376244
ایمیل: balkhco@yahoo.com
آدرس: تهران، خیابان دکتر شریعتی، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک12، طبقه سوم، واحد6

لطفا موارد زیر را در تهیه آگهی لحاظ فرمایید:
1- تهیه و طراحی آگهی بر عهده شرکت کننده می باشد و هر شرکت کننده می بایست فایل طراحی خود را در ابعاد وزیری (17w x 24h) با درنظر گرفتن یک سانتیمتر گارد مطالب و آرم و ... از هر طرف صفحه، چهاررنگ CMYK، با فرمت TIFFیا PSD با وضوح 300dpi برای شرکت مجری ارسال نماید. در صورت نیاز به طراحی، این خدمات از طرف موسسه بلخ قابل ارائه است (با موسسه بلخ تماس بگیرید.)
2- اطلاعات تماسی شرکت شامل شماره تماس، ایمیل و وب سایت (در صورت وجود) در آگهی آورده شود (لطفا جهت حفظ هارمونیک کتاب، این اطلاعات در 5 سانتیمتر پایین آگهی آورده شود.
3- صرفا تبلغ محصولاتی که در پرتال نمایشگاه ثبت شده و توسط تیم فنی تایید نهایی شده باشد، مجاز است و در صورت مشاهده تبلغ سایر محصولات تایید نشده از چاپ آگهی جلوگیری شده و اگر زمان برای اصلاح آگهی ناکافی باشد، مسئولیت هرگونه ضرر و زیان وارده بر عهده مشارکت کنندگان می باشد.


آخرین مهلت ارسال فایل آگهی 20 فروردین ماه 1394 می باشد.

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید