اینماد

اطلاعیه آغاز ثبت نام در سومین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

اطلاعیه آغاز ثبت نام در سومین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران
فرایندهای ثبت نام در نمایشگاه اعلام شد.

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵ تعداد دفعات بازدید : ۴۶۱۶

اطلاعیه آغاز ثبت نام در سومین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

به حول و قوه الهی ثبت نام سازندگان و تولیدکنندگان تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایرانی برای حضور و عرضه محصولات در سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران آغاز می شود.
متقاضیان حضور در سومین دوره نمایشگاه می توانند از اول پنجم بهمن ماه به سایت IranLabExpo.ir مراجعه کرده و ثبت نام نمایند. مهلت ثبت نام در نمایشگاه سی ام بهمن ماه 93 است.
الف) فرایند ثبت نام در نمایشگاه

1- ثبت نام اولیه در دوره جدید
از طریق منوی سمت راست سایت (ثبت نام فروشندگان)
فروشندگانی که در نمایشگاه سال گذشته حساب کاربری ایجاد کرده اند، (صرف نظر از حضور و عدم حضور در نمایشگاه دوم) می بایست از طریق همان کارتابل قبلی خود (دوره دوم) و از طریق منوی ثبت نام اولیه در دوره جدید برای دوره سوم ثبت نام کنند و از ثبت نام مجدد در سایت خودداری کنند.
2- ثبت اطلاعات اولیه شرکت برای بررسی شرایط اولیه حضور در نمایشگاه
3- تایید و امضای تعهدنامه حضور در نمایشگاه
4- پرداخت هزینه ارزیابی فنی شرکت و محصولات
5- ثبت اطلاعات محصولات
 6- ثبت اطلاعات تکمیلی شرکت
7- تکمیل اطلاعات نمایشگاهی و پرداخت هزینه های حضور در نمایشگاه
در بخش راهنمای ثبت نام فروشندگان  ثبت نام اولیه در سایت توضیح داده شده است. توضیح سایر مراحل فرایند از طریق کارتابل اطلاع رسانی می شود. افرادی که متقاضی خرید از نمایشگاه هستند نیز بخش راهنمای ثبت نام خریداران را مطالعه نمایند. نوع و نحوه حمایت از خریداران نیز در هفته اول اسفندماه اطلاع رسانی خواهد شد.
همچنین تاکید می گردد حضور قطعی در نمایشگاه پس از تایید فنی محصولات شرکت‌ها و  محرز شدن نقش آنها در بومی سازی و دستیابی به فناوری ساخت و یا تولید محصولات خواهد بود لذا در تکمیل اطلاعات، مستندات و فرم های محصولات دقت لازم را به عمل آورده و همکاری کامل با واحد ارزیابی و نظارت فنی نمایشگاه داشته باشید.
در پایان از کلیه متقاضیان حضور در نمایشگاه خواهشمندیم که اطلاعیه ها ، راهنمای ثبت نام و دستورالعمل ارزیابی فنی محصولات و متمم آن را به طور کامل مطالعه کنند و سپس اقدامات لازم را انجام دهند.

filereader.php?p1=main_9467edb3692bf718a

دانلود پوستر و بنرهای تبلیغاتی جهت درج در سایر سایت ها از بخش تبادل بنر و اطلاع رسانی

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید