اینماد

انالله و انا الیه راجعون

انالله و انا الیه راجعون
ضایعه درگذشت ناگهانی همکار بزرگوارمان جناب آقای مهندس مجید کاظمی به همراه همسر و فرزندشان و سایر جان باختگان را در حادثه سقوط هواپیما، به بازماندگان آن عزیزان تسلیت می‌گوییم.

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹ تعداد دفعات بازدید : ۶۱۰۱
صبح روز 19 مرداد ماه 1393، هواپیمای آنتونف 140 با 48 مسافر و خدمه فرودگاه مهرآباد تهران را به مقصد طبس ترک کرد و حدود بیست دقیقه پس از بلند شدن به دلیل نقص فنی با برخورد به دیوار کارخانه شیشه‌سازی مینا طعمه حریق شد. در این حادثه جناب آقای مهندس مجید کاظمی و همسرشان سرکار خانم مهندس هوایی و فرزندشان عازم سفری شخصی بودند به همراه 38 مسافر دیگر جان باختند. به بازماندگان آن عزیزان تسلیت می‌گوییم و از ایزد منان خواستاریم که روح پاک آن بزرگواران و سایر جان باختگان این حادثه را در پناه رحمت متعالی خود جاودانه سازد و آرام و شکیب نصیب بازماندگان داغدارشان نماید.
مجید کاظمی از سال ۱۳۸۴ همکاری خود را با ستاد توسعه فناوری نانو در تهیه ماهنامه فناوری نانو آغاز کرد. وی از سال ۱۳۸۸ تا کنون  در دبیرخانه جشنواره فناوری نانو فعالیت می‌کرد و در برگزاری شش دوره از جشنواره فناوری نانو همکاری داشت. از دیگر فعالیت‌های وی می‌توان به همکاری با کارگروه توسعه فناوری ستاد نانو از سال ۱۳۹۲ و برگزاری دو دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران اشاره کرد.
همچنین سرکار خانم مهدیه هوایی نیز از سال 92 همکاری خود را با دبیرخانه نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران آغاز کرد و سپس به عنوان مسئول دبیرخانه هفتمین دوره نمایشگاه و جشنواره نانو فعالیت خود را ادامه داد.
آقای مجید کاظمی دارای تحصیلات کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه تهران و همسرش مهدیه هوایی دارای تحصیلات کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه الزهرا بودند.
دبیرخانه نمایشگاه تجهیزات و موادآزمایشگاهی ساخت ایران از دست دادن دو یاور خود را که بار اصلی برگزاری دو دوره این نمایشگاه را برعهده داشتند به خانواده های این عزیزان تسلیت عرض می نماید. یادشان گرامی و روحشان قرین رحمت باد.
همچنین مراسم ختمی امروز دوشنبه 20 مرداد ماه از ساعت 14:30 تا 15:30 در مسجد النبی(ع) واقع در خیابان ستارخان محله دریان نو جنب پاساژ مفید با حضور خانواده های این عزیزان برگزار می شود.
شادی روحشان فاتحه ای نثار این عزیزان کنید.

filereader.php?p1=main_64471d35a9214f967

filereader.php?p1=main_19889d87baaee571f

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید

سایر نظرات

3 0
مهرداد محمددرختی | تاریخ ارسال نظر : 1393/06/30

روحشان شاد و یادشان گرامی باد.

1 -2
حمید فراهانی | تاریخ ارسال نظر : 1393/06/08

از شنیدن این خبر بسیار ناراحت شدم ، آقای کاظمی و خانم هوایی هردو صادقانه تلاش می کردند و انصافا بار بزرگی از نمایشگاه ها به دوش این عزیزان بود ، خیلی متاسف شدم ، امیدوارم دیگر شاهد چنین فاجعه ای نباشیم. روحشان شاد.

2 -1
علی حیدرنیا | تاریخ ارسال نظر : 1393/06/03

مجید جان یادت گرامی و روحت شاد باد. عرض تسلیت و همدردی دارم خدمت خانواده های محترم کاظمی و هوایی و از خداوند منان علو درجات را برای دوست عزیز و هم دانشگاهی سابقم و همسر گرامی و فرزند عزیزش خواستارم .

4 -1
شرکت پترو پژوهش اهورا | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/29

خبر درگذشت مهندس مجید کاظمی و خانواده ایشان موجب تاثر و تالم خاطر گردید. اینجانب به نمایندگی از کلیه همکاران خود در شرکت پترو پژوهش اهورا مصیبت وارده را به همکاران این عزیز و خانواده ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه احدیت برای آن فقید علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت می نمایم.

1 -1
باربد همایون مهر | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/27

نهایت تاثر و تاسف خود را نسبت به درگذشت ناگهانی و جانسوز جناب آقای مهندس کاظمی ،وهمسر گرامیشان سرکارخانم مهندس هوایی و فرزند دلبندشان ابراز داشته وبرای این خانواده بزرگوار طلب آرامش و برای بازماندگان طلب صبر وشکیبایی دارم و به کلیه همکارانشان تسلیت عرض نموده.

1 -2
شرکت زیست شیمی آزما رشد: نانوزینو | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/26

نانوزینو، ضایعه اسف بار درگذشت آقای مهندس کاظمی و خانواده محترم را به کلیه بازماندگان آن مرحوم و نیز دوستان و همکارانشان در ستاد توسعه فناوری نانو تسلیت عرض می نماید.

1 -1
شرکت صنایع رازی راد | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/25

بدینوسیله از طرف کلیه پرسنل شرکت صنایع رازی راد ، ضایعه درگذشت آقای مهندس کاظمی به همراه همسر مکرم و فرزند دلبندشان را به کلیه بازماندگان آن مرحوم تسلیت عرض نموده و برایشان از درگاه باریتعالی غفران و رحمت الهی آرزومندیم . // خدایشان بیامرزد و رحمت کند

2 -1
منیژه حسنی | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/25

اینجانب از طرف کلیه اعضای شرکت توسعه و تجهیز کارما درگذشت ایشان، همسر و فرزند عزیزشان را به جامعه علمی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد فناوری نانو تسلیت عرض می کنم. خاطرات همکاری و زحمات ایشان هماره در یاد تاریخ برگزاری نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران باقی و جاودانه خواهد ماند. روحشان شاد.

2 -1
کیهان کروندیان | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/25

اینجانب بارها جهت رفع مشکلات کاری و اظهار نظر در مورد نمایشگاه تجهیزات ساخت ایران با ایشان مذاکره داشتم و همواره با صبر و شکیبایی به کارها رسیدگی می کردند جان باختن وی را آنهم به این صورت نمی توانم باور کنم و غم و اندوه زیادی دارم از خداوند میخواهم او ، همسر و فرزندش را را در بهشت برین جای دهد.

2 -1
دانشگاه قم | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/25

ضایعه جان باختن جناب آقای مهندس کاظمی و همسر و فرزند عزیزشان در حادثه هواپیمای سپاهان ایر را به جامعه علمی و آزمایشگاهی ایران و بازماندگان معزز ایشان تسلیت عرض می نماییم. به حق جای خالی ایشان در عرصه علمی ملوس خواهد بود. روحشان شاد شاهرخ وند به نمایندگی از دانشگاه قم

9 -3
دانشگاه علوم پزشکی اهواز - مهندس نخستین | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/24

درگذشت ناگهانی و جانسوز جناب آقای مهندس کاظمی، همسر گرامیشان سرکار خانم مهندس هوایی و فرزند دلبندشان را تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای ایشان از درگاه باریتعالی آمرزش و رحمت الهی آرزومندیم. این ضایعه را به کلیه بستگان و نیز دوستان و همکارانشان در ستاد توسعه فناوری نانو تسلیت عرض می کنیم.

3 -1
شرکت رادمان صنعت | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/23

پرواز ناگهانی و بسیار تاسف انگیز آقای مهندس کاظمی، همسر گرامیشان سرکار خانم مهندس هوایی و فرزند دلبندشان را به ملکوت اعلی، به خانواده محترم و کلیه همکاران ایشان در نمایشگاه ساخت تجهیزات تسلیت عرض نموده و مغفرت الهی را برای ایشان مسئلت می نماییم ،بی شک تلاشها و پیگیری های بی وقفه این دو بزرگوار در یاد و خاطره تک تک شرکت کنندگان نمایشگاه ماندگار خواهد بود.

4 -2
علیرضا | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/22

عرض تسلیت و آرزوی صبر و شکیبایی در برابر این حادثه دردناک برای کلیه بازماندگان آن مرحوم و همسر و فرزند دلبندشان و نیز دوستان و همکارانشان در ستاد توسعه فناوری نانو.

3 -2
مائده اشجعی | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/22

شرکت پدیده نوژن پارس در غم از دست دادن عزیزان به سوگ نشستن صبری میخواهد عظیم درگذشت آقای مهندس کاظمی به همراه همسر گرامی و فرزند دلبندشان را به کلیه بازماندگان آن مرحوم و نیز دوستان و همکارانشان در ستاد توسعه فناوری نانو تسلیت عرض نموده. برایشان از درگاه باریتعالی آمرزش و رحمت الهی آرزومندیم.

4 -2
رضا حافظی | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/22

بدین وسیله شرکت حکیم آزما تجهیز درگذشت ناگهانی جناب آقای مهندس کاظمی ، سرکار خانم مهندس هوایی و فرزند دلبندشان را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال طلب صبر و شکیبایی برای بازماندگان ایشان را مسئلت می نمایم

4 -2
هادی بصیری | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/22

انا لله و انا الیه راجعون بنده و کلیه همکارانم در شرکت مکاترونیک آریاگستر از شنیدن این ضایعه دردناک متاثر شده و بدین وسیله مراتب تسلیت خود را به بازماندگان و همکاران این 2 بزرگوار عرض می داریم. تلاش های بی وفقه این دوستان همواره در اذهان باقی خواهد ماند. انشا ا. که این پرواز، پرواز ایشان به بهشت ابدی بوده باشد. و من الله التوفیق

4 -2
موسسه بنیان دانش پژوهان | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/22

نهایت تاسف و تاثر خود را نسبت به این حادثه دلخراش و جانسوز ابراز داشته و خدمت خانواده های ایشان تسلیت عرض نموده و برای این عزیزان از دست رفته، طلب مغفرت، و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می نماییم.

4 -2
معین نبی پور | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/21

به نمایندگی از شرکت فناوری ازدیاد برداشت فارس این ضایعه اسفناک را به کلیه بستگان ، دوستان و بخصوص همکاران ایشان در نمایشگاه ساخت تجهیزات داخل و ستاد فناوری های نانو تسلیت عرض می نمایم. بی شک زحمات و تلاشهای این بزرگواران از یاد و خاطر ما نخواهد رفت. خدایشان بیامرزاد...

4 -2
شرکت آداک تجهیز ایرانیان | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/21

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت . درگذشت ناگهانی و جانسوز جناب آقای مهندس کاظمی، همسر گرامیشان سرکار خانم مهندس هوایی و فرزند دلبندشان را به خانواده محترم ایشان و همچنین شما همکاران گرامی و متعصب تسلیت عرض نموده ، از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت کرده و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسئلت می نماییم..

5 -2
امیر عباس بصیری - سنتام | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/21

کلیه پرسنل شرکت سنتام مصیبت وارده را به خانواده و پرسنل معاونت علمی تسلیت گفته و یا د و خاطره ایشان را همواره گرامی میداریم ما در در نمایشگاه امسال با ایشان آشنا شدیم و بسیار فرد خدمت گذار و موعدب و صبور بوده روحش شاد یادش گرامی

7 -2
آرش زارع | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/21

اینجانب به نمایندگی از سازمان صنایع هوا فضا با ابراز تاسف و تاثر فراوان ضمن تسلیت به خانواده آن عزیزان از خدای منان صبر و شکیبایی برای بازماندگان مسئلت و از پیشگاه خداوند بهترین درجات را برای آنان خواهانم. لازم می دانم به نوبه خود و همکارانم در سازمان صنایع هوا فضا به دوستان و همکارانشان در ستاد فناوری نانو تسلیت عرض نمایم. امیدوارم خداوند آنان را با ملائکه محشور بگرداند. ما را هم در غم خود شریک بدانید. سازمان صنایع هوا فضا

4 -2
شرکت مولیان طوس | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/21

شرکت مولیان طوس ، ضایعه درگذشت آقای مهندس کاظمی به همراه همسر گرامی و فرزند دلبندشان را به کلیه بازماندگان آن مرحوم و نیز دوستان و همکارانشان در ستاد توسعه فناوری نانو تسلیت عرض نموده. برایشان از درگاه باریتعالی آمرزش و رحمت الهی آرزومند است .

6 -2
تسنیم کیمیای سیستم | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/21

ضایعه درگذشت جمعی از هم وطنان عزیزمان در سانحه هواپیمای آنتانوف را خدمت خانواده های محترمشان تسلیت عرض می نماییم و برای آقای مهندس کاظمی و همسر و فرزندشان طلب مغرفت از درگاه ایزد منان داریم.

7 -44
شرکت آزما تجهیز پارتیان | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/21

انالله و انا الیه راجعون

4 -2
هادی شبنم زاده | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/21

با سلا م، شرکت نور صنعت فردوس درگذشت ناگهانی جناب آقای مهندس کاظمی و همسر و فرزند عزیزشان را تسلیت عرض نموده و از پیشگاه خداوند مهربان برایشان علو درجات و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم. روحشان شاد

5 -2
علیرضا ذاکری | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/21

بازگشت همه به سوی اوست فقدان جانسوز جناب آقای مهندس کاظمی و همسر ایشان، سرکار خانم مهندس هوایی، و فرزند دلبندشان موجب تأثر و تألم خاطر عمیق اینجانب گردید. این ضایعه را به کلیه بستگان و نیز دوستان و همکارانشان در ستاد توسعه فناوری نانو تسلیت عرض می کنم. علیرضا ذاکری - دانشگاه علم و صنعت ایران

4 -2
نانونوین پلیمر | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/21

مجید عزیز، دوست خوبم خدا تو را و خانواده ات را غریق رحمت کنه، روحت شاد مرد خدا

6 -2
سازه پردازان مروارید جنوب | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/20

درگذشت ناگهانی و جانسوز جناب آقای مهندس کاظمی، همسر گرامیشان سرکار خانم مهندس هوایی و فرزند دلبندشان را تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای ایشان علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت داریم.

8 -3
بابک صیامی | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/20

فقدان دو عزیز ازدست رفته مرحوم آقای مهندس مجید کاظمی و مرحومه سرکار خانم مهندس مهدیه هوایی و فرزند دلبندشان را به جامعه علمی کشور خصوصا همکاران رشته فیزیک دانشگاه های ایران و ستاد توسعه فناوری نانو و همکاران عزیز نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران از صمیم قلب تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای بازماندگان صبر و تحمل این مصیبت جانسوز را مسئلت می نماییم. دکتر بابک صیامی و سایر همکاران شرکت پویا فر آزما

6 -2
شرکت آترا | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/20

بدینوسیله از طرف کلیه پرسنل شرکت آترا ، ضایعه درگذشت آقای مهندس کاظمی به همراه همسر مکرم و فرزند دلبندشان را به کلیه بازماندگان آن مرحوم تسلیت عرض نموده و برایشان از درگاه باریتعالی غفران و رحمت الهی آرزومندیم . // خدایشان بیامرزد و رحمت کند //

5 -2
سجاد محمدپور-موج فناوری هوشمند | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/20

خبر درگذشت خادمین عرصه‌ی علم و فناوری این کشور چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست خداوند قرین رحمتشان فرماید. شرکت موج فناوری هوشمند همدردی خود را با خانواده‌ها، دوستان و همکاران داغدار اعلام می‌دارد.

6 -2
سیده ژیلا شجاعی | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/20

واقعا متاسف و متاثر شدم.خداوند صبر به خانوادشون بده

6 -2
دقت آزما آسیا | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/20

بدینوسیله درگذشت ناگهانی جناب آقای مهندس کاظمی و همسر گرامیشان سرکار خانم هوایی به همراه فرزند دلبندشان را تسلیت عرض نموده و برای این خانواده بزرگوار طلب آرامش و برای بازماندگان طلب صبر و شکیبایی داریم.

5 -2
اکبر | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/20

اندوه ما در غم از دست دادن آن عزیز ، همسر و دلبند کوچکش در واژه نمیگنجد

6 -2
علیرضا محمد شهری | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/20

روحشان شاد. مهندس کاظمی انسانی بسیار شریف و با احساس مسئولیت بالا بود. به تمامی همکاران ایشان در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تسلیت عرض می نمایم. (سپهر اورنگ سپنتا)

5 -3
محمد کافی | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/20

یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیه مرضیه فادخلی فی عبادی و ادخلی جنتی روحشان شاد شرکت سیمای بهره وری واموزش اسیا

7 -2
فولادی | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/20

خدا رحمتشان کند

7 -2
رضا بابابی | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/20

شرکت برج صنعت بدین و سیله از طرف تمامی همکاران شرکت برج صنعت درگذشت ناگهانی جناب آقای مهندس کاظمی و همسر و فرزندشان را تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای ایشان علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت داریم ، یادشان گرامی

12 -3
پویا پوراحمد | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/20

بدین و سیله از طرف تمامی همکاران شرکت سنتام درگذشت ناگهانی جناب آقای مهندس کاظمی و همسر و فرزندشان را تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای ایشان علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت داریم صبر ، همکاری و دلسوزی ایشان مثال زدنی بود و الگویی برای اینجانب و سایر همکاران خواهد بود جایگاهشان رفیع و یادشان گرامی

11 -3
بهروز جهانشاه راد | تاریخ ارسال نظر : 1393/05/20

با عرض سلام و ادب احتراما همراه با غم و اندوه فراوان درگذشت حزن انگیز همکار گرامیتان جناب آقای مجید کاظمی و سرکار خانم هوایی و فرزند عزیزشان ر ا صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنها رحمت بی پایان الهی و برای شما و دیگر بازماندگان گرامی، بردباری و شکیبائی را از پیشگاه پروردگار مهربان خواستاریم. با تقدیم احترام بهروز جهانشاه راد