اینماد

حمایت 70درصدی از خرید تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاه‌های دانش‌آموزی

حمایت 70درصدی از خرید تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاه‌های دانش‌آموزی
باشگاه دانش‌آموزی نانو با هدف گسترش پژوهش‌های دانش‌آموزی در حوزه نانو و تجهیز آزمایشگاه‌های دانش‌آموزی نانو، در دومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت داخل 12 پکیج تجهیزاتی به آزمایشگاه‌‌های مدارس ارائه می‌کرد.

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۳۹۳/۰۲/۱۱ تعداد دفعات بازدید : ۱۷۵۲
باشگاه نانوبا توجه به نوع تجهیزات موردنیاز و بودجه آزمایشگاه‌های دانش‌آموزی 12 پکیج مختلف را تنظیم و به نماینده خرید آموزش و پرورش که متقاضی آزمایشگاه‌های آموزشی هستند، تجهیزات ارائه می کرد.

به گفته مدیر باشگاه نانو در این 12پکیج مطالب آموزشی و توضیحات هر دستگاه و CD آموزش نحوه استفاده از دستگاه‌ها نیز ارائه شده است. همچنین تیم فنی باشگاه نانو که مسلط به تجهیزات درنظر گرفته شده برای آزمایشگاه‌های دانش‌آموزی هستند، برای بررسی فنی تجهیزات خریداری شده آمادگی دارند.

در طی روزهای برگزاری نمایشگاه نمایندگانی از شهرهای قزوین، مازندران (بابلسر، آمل و نور)، همدان (2آزمایشگاه)، سمنان، فسا، جیرفت، اهواز، آذربایجان شرقی (3آزمایشگاه) استهبان و اصفهان، با استفاده از حمایت 40 درصدی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری وحمایت 30 درصدی ستاد نانو و در مجموع با 70 درصد حمایت در راستای نیاز مرکز و یا راه‌اندازی آزمایشگاه دانش‌آموزی اقدام به خرید تجهیزات از نمایشگاه کرده‌اند.

گفتنی است، دستگاه‌هایی چون، تولید نانو الیاف، اسپاترینگ‌رومیزی، دستگاه تولید نانوذرات ازانفجارسیم، اولتراسونیک و تجهیزات عمومی آزمایشگاهی مانند کوره، آون و ph متر از جمله تجهیزات درنظرگرفته شده برای آزمایشگاه‌های دانش‌آموزی نانو بود.

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید