اینماد

ثبت نام دومین نمایشگاه تجهیزات و موادآزمایشگاهی ساخت ایران آغاز شد

ثبت نام دومین نمایشگاه تجهیزات و موادآزمایشگاهی ساخت ایران آغاز شد
ثبت نام دومین نمایشگاه تجهیزات و موادآزمایشگاهی ساخت ایران آغاز شد. این نمایشگاه به همت معاونت علمی‌وفناوری ریاست جمهوری اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود.

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵ تعداد دفعات بازدید : ۵۸۱۱

به گزارش مرکز روابط ‌عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری‌ ریاست ‌جمهوری، با توجه به برگزاری موفقیت‌آمیز اولین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در اردیبهشت سال جاری، معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری «دومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» را در اردیبهشت ماه سال 1393 برگزار می نماید.

نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در ده بخش موضوعی نفت و پتروشیمی، برق- الکترونیک – نرم افزار، عمران و ساختمان، مکانیک، شیمی و متالوژی، کشاورزی و محیط زیست، فیزیک پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و زیست مواد، تجهیزات و ماشین آلات در حوزه فناوری‌های راهبردی برگزار خواهد شد.

بنا بر این گزارش، هدف از برگزاری این نمایشگاه حمایت از اشتغال پایدار در شرکت‌های دانش‌بنیان؛ توسعه فناوری از طریق ایجاد کشش بازار برای توانمندسازی شرکت‌های سازنده از طریق حمایت از خرید تجهیزات، ترغیب دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی به استفاده از محصول ایرانی، کاهش وابستگی آزمایشگاه‌های داخلی به تجهیزات و مواد مصرفی وارداتی، کمک به شکل‌گیری بازار بزرگ و پایدار داخلی برای تجهیزات و مواد مصرفی آزمایشگاهی ساخت ایران، تسهیل در تبادل فناوری و هم‌افزایی میان سازندگان تجهیزات و مواد مصرفی آزمایشگاهی، ایجاد ارتباط مستقیم خریداران اصلی و اعضای هیات علمی با شرکت‌های سازنده تجهیزات آزمایشگاهی، تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان در پاسخگویی به نیازهای کشور، ظرفیت‌سازی برای صادرات محصولات دانش بنیان، شناسایی شرکت های توانمند در کشور در زمینه تولید مواد و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته و حمایت از آنها، معرفی توانمندی های کشور در زمینه تولید مواد و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی در کشور و تبدیل شدن به قطب تولید تجهیزات آزمایشگاهی در منطقه، حمایت از عرضه تولیدات استاندارد، بهبود کیفیت تولیدات داخلی، به روزرسانی مشخصات و ارتقای کمی و کیفی خدمات پس از فروش از سوی شرکت‌های دانش‌بنیان تولید کننده تجهیزات و مواد مصرفی آزمایشگاهی در کشور است.

کلیه شرکت‌های سازنده تجهیزات و تولیدکنندگان مواد آزمایشگاهی در داخل کشور می‌توانند به منظور ثبت ‌نام در این نمایشگاه تا تاریخ 30بهمن ماه سال جاری به نشانی  www.iranlabexpo.ir مراجعه کرده و یا با دبیرخانه نمایشگاه با شماره 66563224-021 تماس حاصل نمایند.

گفتنی است که حضور قطعی در نمایشگاه پس از تایید فنی محصولات شرکت‌ها و  محرز شدن نقش آنها در بومی سازی و دستیابی به فناوری ساخت و یا تولید محصولات خواهد بود.

خاطر نشان می شود؛ دومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، اردیبهشت ماه سال 1393 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همانند دوره اول این نمایشگاه از خریداران واجد شرایط حمایت های ویژه ای به عمل خواهد آورد.

دانلود پوستر

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید