اینماد

آغاز به کار دبیرخانه دومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

آغاز به کار دبیرخانه دومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران
در پی حکم معاون علمی و فناوری رییس جمهور، فعالیت‌های اجرایی دومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران آغاز شد.

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱ تعداد دفعات بازدید : ۱۲۴۹
به دنبال برگزاری موفق اولین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران و استقبال گسترده دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی، دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور، طی حکمی، دکتر سیدمجتبی خیام نکویی، معاون فناوری و نوآوری را به عنوان رییس دومین دوره این نمایشگاه منصوب کرد.
بر این اساس، کمیته برگزاری و دبیرخانه نمایشگاه تشکیل و جلسات برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری  واحدهای مختلف اجرایی نمایشگاه برگزار شد.
به گزارش دبیرخانه دومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، طی حکمی از سوی ریاست نمایشگاه، آقای دکتر رضا اسدی‌فرد به عنوان دبیر اجرایی نمایشگاه منصوب شد.
بر اساس این گزارش، پیش‌بینی دبیرخانه برای برگزاری نمایشگاه، اردیبهشت 1393 است که پس از قطعی شدن زمان و مکان نمایشگاه، اطلاع‌رسانی لازم از طریق پایگاه اینترنتی نمایشگاه انجام خواهد شد.
دبیرخانه نمایشگاه طی این گزارش، از مراکز علمی و پژوهشی متقاضی خرید در این نمایشگاه درخواست کرده است از هم‌اکنون نسبت به برنامه‌ریزی لازم برای تعیین نیازها و تأمین بودجه را در برنامه کاری خود قراردهند.

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید