عضویت در خبرنامه فهرست محصولات عرضه شده در نمایشگاه شرکت کنندگان در نمایشگاه دریافت فایل کتاب چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران کانال تلگرام نمایشگاه کانال آپارات نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران معاونت علمی و فناوری شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی کریدور صادرات ثبت نام در ارزیابی شرکت های دانش بنیان کانون پتنت ایران جشنواره ایران ساخت تبلیغ اپلیکیشن نمایشگاه
کتاب رسمی نمایشگاه

به اطلاع مشارکت کنندگان می رساند، نمایش اطلاعات شرکت و محصولات در پرتال اینترنتی نمایشگاه در طول سال، درج نام و موقعیت مکانی هر شرکت در بنر اختصاصی ورودی هر سالن و اختصاص دو جلد کتاب نمایشگاه رایگان خواهد بود.

البته مانند روال سالهای گذشته، به هر شرکت کننده یک صفحه تبلیغ در کتاب فارسی نمایشگاه اختصاص پیدا کرده است که هزینه آن به مبلغ ۱۵۰ هزار تومان خواهد بود. لذا شرکت کنندگان محترم می‌بایست طرح مورد نظر خود را با ابعاد زیر تهیه و به آدرس ایمیل نمایشگاه iranlabexpo@gmail.com با عنوان ایمیل «طرح کتاب شرکت......» ارسال و جهت اخذ تاییدیه با شماره 66028634 تماس حاصل فرمایند. جهت کاهش حجم فایل TIFF ارسالی آن را بصورت ZIP یا RAR فشرده نموده و سپس ارسال فرمایید. همچنین می‌توانید فایل مورد نظر را بر روی CD به آدرس دبیرخانه ارسال فرمایید.

شرکت‌هایی که قصد تبلیغات در صفحات ابتدایی و انتهایی کتاب و یا در تعداد بیشتر دارند با تلفن دبیرخانه با شماره
66028634 تماس حاصل نمایند.

لطفا موارد زیر را در تهیه آگهی لحاظ فرمایید:
1-  تهیه و طراحی آگهی بر عهده شرکت کننده می باشد و هر شرکت کننده می بایست فایل طراحی خود را در ابعاد (17w x 24h) با درنظر گرفتن یک سانتیمتر گارد مطالب و آرم و ... از هر طرف صفحه، چهاررنگ CMYK، با فرمت TIFF با وضوح  300Pixels/Inch به دبیرخانه ارسال نماید.
2- اطلاعات تماسی شرکت شامل شماره تماس، ایمیل و وب سایت (در صورت وجود) در آگهی آورده شود (لطفا جهت حفظ هارمونیک کتاب، این اطلاعات در 5 سانتیمتر پایین آگهی آورده شود.
3- صرفا محصولاتی که در پرتال نمایشگاه ثبت شده و توسط تیم فنی تایید نهایی شده باشد، مجاز به تبلیغ در کتاب خواهند بود و در صورت مشاهده تبلغ سایر محصولات تایید نشده از چاپ آگهی جلوگیری شده و در صورتی که زمان برای اصلاح ناکافی باشد، هرگونه ضرر و زیان بر عهده مشارکت کنندگان می‌باشد.
4-  شرکت هایی که محصولاتشان توسط تیم فنی تایید شده باشد اما از حضور در نمایشگاه انصراف دهند، همچنان می توانند در کتاب نمایشگاه تبلیغ داشته باشند.
5-ترتیب آگهی ها برای صفحات عادی کتاب نمایشگاه براساس نام رسمی شرکت می باشد.

در صورتی که نمی توانید آگهی گرافیکی طراحی کنید، این خدمات از طرف شرکت راهبرد توسعه تجارت آراد به شماره  66028634 قابل ارائه است.

نام مجری: شرکت راهبرد توسعه تجارت آراد
شماره تماس: 66028634 - 66028648 021
شماره همراه: (آقای کاوه)09371338346 
ایمیل: info@iranlabexpo.ir
آدرس: تهران، خیابان ستارخان ، خیابان زنجان شمالی ، کوی سیادت ، پلاک 65

هزینه یک صفحه‌ای برای هر شرکت در کتاب رسمی نمایشگاه: 150,000 تومان
جهت اطلاع از هزینه رزرو صفحات ویژه تبلیغاتی با شماره های اعلام شده در بالا تماس حاصل فرمایید.
فاکتور رسمی هزینه تبلیغات بهمراه سایر هزینه های حضور در نمایشگاه به تاریخ اردیبهشت ماه سال آینده و پس از مشخص شدن تمامی هزینه ها و تسویه کامل ارائه خواهد شد.

جهت اطمینان از دریافت تاییدی ارسال ایمیل با شماره‌های اعلام شده در بالا تماس حاصل فرمایید.
مهلت رزرو صفحات تبلیغات ویژه کتاب تا پایان اسفندماه خواهد بود.
مهلت ارسال فایل کتاب برای آگهی های عادی شرکت ها  15 فروردین ماه 1394 می باشد.

مهات ارسال فایل کتاب برای آخرین با تا 21 فروردین تمدید شد. در صورت عدم ارسال فایل اطلاعات شرکت مربوطه در کتاب نخواهد بود و دبیرخانه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.