شرایط طرح ویژه لیزینگ- کناری عضویت در خبرنامه فهرست محصولات عرضه شده در نمایشگاه شرکت کنندگان در نمایشگاه نقشه جغرافیایی خریداران و فروشندگان جستجو در خریداران قبلی دریافت فایل کتاب چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران دریافت فایل کتاب پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران دریافت فایل کتاب ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران کانال تلگرام نمایشگاه کانال آپارات نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار معاونت علمی و فناوری شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی کریدور صادرات ثبت نام در ارزیابی شرکت های دانش بنیان کانون پتنت ایران جشنواره ایران ساخت تبلیغ اپلیکیشن نمایشگاه
نحوه حمایت از محصولات در ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران
نحوه حمایت از محصولات در ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران را در ادامه بخوانید:

تاریخ خبر : 1397/10/02 تعداد دفعات بازدید : 4500

 

نحوه حمایت از محصولات در ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

 

(Iran Lab Expo)

با توجه به اهداف معاونت علمی و فناوری مبنی بر حمایت از توسعه محصولات با فناوری بالاتر، اساس حمایت‌های دوره ششم همانند دوره های قبلی برمبنای سطح بندی محصولات می باشد.

filereader.php?p1=main_3182cc84cdea7c17b

 

الف- توضیح سطح‌بندی: سطح‌بندی محصولات در چهار سطح و بر اساس سطح ذاتی فناوری و میزان بومی سازی محصول انجام خواهد شد. منظور از فناوری مورد ارزیابی در بررسی محصولات، مجموعه‌ی دانش، مهارت، فرآیندها، سامانه‌ها، ابزارآلات و پژوهش‌ها برای طراحی، ساخت، استفاده، نگهداری و تحقیق و توسعه‌ی محصول است. ارزیابی فنی هر محصول بر اساس ارزیابی زیربخش‌های الکترونیک، مکانیک، نرم‌افزار، اتوماسیون و مونتاژ انجام می‌پذیرد و سطح طراحی، سطح ساخت و تولید، سطح کارایی و سطح نگهداری و تحقیق و توسعه، به دقت ارزیابی و مشخص می‌شود.

تذکرات:

1- نهادهای زیر مشمول حمایت کمک بلاعوض در جدول بالا نمی شوند: دانشگاه جامع علمی و کاربردی و شعب آن، دانشگاه پیام نور و شعب آن، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های دولتی، شرکت‌های تابعه وزارت نفت و نیرو، شهرداری‌ها، بخش‌های تحقیقاتی شرکت‌ها، سازمان‌ها و صنایع زیرمجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سازمان‌های تحقیقاتی سایر نهادهای نظامی (به‌جز دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های دارای مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، سازمان انتقال خون و واحدهای آن و به‌طورکلی نهادها و سازمان‌هایی که فعالیت اجرایی داشته و کار تحقیقاتی مستقل انجام نمی‌دهند.

2- با توجه به محدودیت منابع مالی، اولویت برخورداری از تسهیلات برای خریداران واجد شرایط حمایت، بر اساس تقدم واریز پیش‌پرداخت به حساب کارگزار مربوطه است و تا زمانی که میزان حمایت‌های تعهد شده قطعی به سقف حمایت تخصیص داده‌شده معاونت و وزارتین نرسیده باشد، درخواست‌های جدید پذیرش خواهد شد.

3- در صورتی که خریدار، قرارداد تسویه نشده‌ای از دوره‌ قبلی نمایشگاه داشته باشد تا زمان تسویه بدهی‌های مربوط به قرارداد قبلی، قرارداد جدیدی با آن خریدار منعقد نخواهد شد.

4- صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی توسعه فناوری نانو کارگزار مربوط به یارانه و لیزینگ نمایشگاه بوده و در ایام برگزاری در محل نمایشگاه غرفه داشته و پاسخگوی خریداران محترم برای چگونگی ارایه حمایت‌ها خواهند بود.

 

ب- فرایند اجرایی حمایت از خرید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

-  ثبت نام کلیه خریداران (بدون توجه به ماهیت حقیقی و حقوقی بودنشان) در سامانه نمایشگاه؛
- مراجعه خریداران به سازندگان حاضر در نمایشگاه (بررسی مشخصات محصولات، قیمت، تعیین نیازمندی‌ها، انجام مذاکرات و مشاوره‌های لازم و غیره) و ثبت سفارش مربوطه در سامانه نرم‌افزاری نمایشگاه توسط فروشنده؛
- دسته بندی پیش فاکتورهای نمایشگاه براساس سازمان های مادر خریداران؛
- درخواست معرفی نماینده تام الاختیار از سازمان‌های مادر خریداران؛
- دادن دسترسی به نمایندگان تام الاختیار خریداران برای تایید نهایی پیش فاکتورها در سقف مشخص شده؛
- انعقاد قرارداد بین سازمان مادر خریدار و کارگزار مربوطه و واریز سهم مربوط به سازمان مادر خریدار به حساب کارگزار؛
- تجمیع درخواست‌های تأییدشده توسط کارگزار و عقد قرارداد کارگزار با سازندگان مربوطه؛
- ساخت و تحویل محصولات به خریداران (تحویل براساس زمان انعقاد قراردادها).

ج- طرح ویژه لیزینگ: متقاضیان لیزینگ بلافاصله پس از پایان نمایشگاه می‌توانند مستندات لازم را تحویل کارگزار مربوطه داده و تشکیل پرونده دهند. مستندات لازم در  صفحه مخصوص طرح ویژه لیزینگ اعلام شده است.

لیزینگ نمایشگاه با اعتبارات صندوق نوآوری و شکوفایی و از طریق عاملیت صندوق توسعه فناوری نانو ویژه خرید از شرکت های دانش بنیان و خریداران خصوصی و غیردولتی است. نرخ 8تا10  درصد- 70درصد قیمت تجهیزات تا سقف 500 میلیون تومان- کف خرید حداقل 30 میلیون تومان- بازپرداخت حداکثر 30 ماهه - تنفس حداکثر 6 ماه - کلیه مراحل از طریق سامانه و صندوق نانو و بدون نیاز به مراجعه به صندوق نوآوری و شکوفایی

 

کلیه فرایندهای مذکور به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه نمایشگاه خواهد بود. خریداران می‌توانند از طریق کارتابل خود، امور مربوط به پیش فاکتورهای ثبت شده خود را پیگیری نمایند و از تغییر وضعیت آنها مطلع شوند.

 
توضیح ضروری: برای خرید و استفاده از حمایت نیازی نیست که افراد نماینده دانشگاه و مرکز علمی و پژوهشی باشند. پس از برگزاری نمایشگاه پیش فاکتورها دسته بندی شده و سازمان‌های مادر خریدار، نماینده تام الاختیار معرفی خواهند کرد و در سامانه نمایشگاه به نماینده دسترسی ویژه‌ای داده خواهد شد که همه پیش فاکتورهای مربوط به سازمان متبوع خود را ببیند و بتواند هر کدام را خواست نهایی کند. لذا بهتر است کلیه اعضای هیات علمی و مراکز علمی و پژوهشی و شرکت‌های خصوصی، با شخصیت حقیقی خود خرید را انجام دهند تا بعدا بتوانند از مزایای کارتابل خود استفاده کرده و از وضعیت پیش فاکتورهای خود مطلع شوند.
 

نظرات شما

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
ٓنظر
کد امنیتی حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید