اینماد

امسال رتبه بندی شرکت‌های دانش بنیان اجرا می‌شود

امسال رتبه بندی شرکت‌های دانش بنیان اجرا می‌شود
معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از اجرایی شدن رتبه بندی شرکت‌های دانش بنیان تا پایان امسال خبر داد.

تعداد رای: 0
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ تعداد دفعات بازدید : ۱۹۸۸

معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از اجرایی شدن رتبه بندی شرکت‌های دانش بنیان تا پایان امسال خبر داد.


به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،  محمود شیخ زین‌الدین معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران گفت: تا پایان امسال طرح رتبه بندی شرکت‌های دانش بنیان با ارائه خدماتی مانند مشاوره‌های مورد نیاز و سوق دادن آنها به سمت بازاریابی اجرایی می‌شود.

وی افزود: این طرح با هدف صادرات محصولات شرکت‌های دانش بنیان اجرایی خواهد شد.

به گفته شیخ زین‌الدین امسال چهارمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران برگزار می‌شود که می‌توان این نمایشگاه را مصداق شعار اقدام و عمل د ر اقتصاد مقاومتی دانست.

معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی تصریح کرد:‌این نمایشگاه در سال اول کار خود را با 500محصول آغاز کرد که امسال با پیشرفت قابل توجهی به  10 هزار محصول رسیده است که 9000 از این محصولات ارائه شده در نمایشگاه به مرحله فروش رسیده‌اند.

شیخ زین‌الدین با اشاره به حذف رتبه 4 رتبه بندی شرکت‌ها در نمایشگاه امسال گفت: سال گذشته تنها 5٪ از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه در رتبه 4 قرار گرفته‌اند.

به همین دلیل امسال در رتبه بندی شرکت‌های حاضر در نمایشگاه رتبه 4 را حذف کرده‌ام تا شرکت‌ها بتوانند توانمندی قرار گرفتن در رتبه چهار را پیدا کنند.

رئیس نمایشگاه تجهیزات خاطر نشان کرد: یکی از اهداف معاونت علمی ورود به بحث تجهیزات پزشکی که معاون علمی نیز بر این موضوع تاکید ویژه ایی درد.

لازم به ذکر است:چهارمین نمایشگاه چهارمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران از 5 تا 8 اردیبهشت ماه در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

نظرات شما

captcha
حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید