اینماد

مشخصات شرکت دایا زیست کارا دانش بنیان

افزودن به علاقه مندی ها
تعداد رای: ۰

شماره تماس

021-28429805

شماره نمابر

28429805

معرفی شرکت

در حال حاضر شرکت دایا زیست کارا کیت تشخیص سریع آنتی بیوتیک بتالاکتام و تتراسایکلین را تولید کرده است و دو کیت تشخیصی دیگر را در دست تولید دارد. علاوه براین از محصولات دیگر شرکت می توان به تولید نانوذرات طلا و پروتئین رسپتور گیرنده بتالاکتام اشاره کرد.
کلیه کیت‌های تشخیص آنتی‌بیوتیک در شیر خام، وارداتی هستند و هزینه نسبتاً بالایی دارند. همین هزینه بالا سبب شده است که شرکت‌های لبنی از برندهای ارزان‌تر که خطای عملکرد بالایی دارند استفاده نمایند یا صرفاً برای کنترل شیر خام مصرفی در محصولات تخمیری خود از این کیت‌ها استفاده کنند. از آن‌جایی که این کیت‌ها همگی وارداتی هستند، با بومی‌سازی تولید آن‌ها و تعامل مناسب با تولیدکننده، می‌توان به کاهش هزینه انجام آزمون به‌منظور دستیابی به سطوح MRL تعریف‌شده در استانداردهای ملّی یا کنترل آنتی‌بیوتیک‌های بومی مصرفی در کشور دست پیدا کرد و حتی نسبت به صادرات آن اقدام نمود.
با توجه به اینکه تقاضا داخلی تماما به صورت وارداتی تامین می¬گردد و در حال حاضر رقیب جدی که محصول تولید شده یا نمونه اولیه در دست داشته باشد، وجود ندارد، بازار طرح به شرط امکان رقابت با نمونه¬های وارداتی از منظر کیفیت محصول بهترین شرایط ممکن را داراست. هزینه¬های مربوط به بازاریابی چنین طرحی نیز عمدتا مربوط به نمونه¬های رایگانی خواهد بود که کارخانجات جهت تست و مقایسه با نمونه وارداتی طی یک بازه زمانی مشخص دریافت می¬کنند، با این وجود در برنامه مالی، بودجه مشخصی جهت افزاش سهم بازار و بازاریابی نیز لحاظ شده¬است.

نشانی

تهران-تهران-استان تهران، شهرستان تهران، بخش مرکزی، شهر تهران، اراج، خیابان دوازده متری ولیعصر، بن بست قائم، پالک ،7 ساختمان پارک فناوری سه، طبقه همکف، واحد 3-گلزار جنوبی-لادن شرقی-قائم-7-302

وب سایت

ایمیل رسمی

دارای تاییدیه دانش بنیان

بله

حوزه فعالیت نمایشگاهی

تجهیزات فناوری های راهبردی

کاتالوگ

دانلود

دوره های شرکت در نمایشگاه

  • یازدهمین نمایشگاه تجهیزات
یازدهمین نمایشگاه تجهیزات : تایید فنی شده است (حضور قطعی نشده )

جستجوی در محصولات

در جستجوی نوع می توانید از عنوان فارسی ، عنوان انگلیسی و یا عنوان اختصاری استفاده نمایید

نوع
آخرین حضور
سطح حمایتی
نام
مدل
کد محصول

لیست محصولات

کد آخرین حضور دسته بندی نوع محصول نام مدل سطح حمایتی سقف قیمت مجاز (ریال)
100091 یازدهمین نمایشگاه تجهیزات کیت تشخیصی کیت تشخیص سریع آنتی بیوتیک های بتالاکتام و تتراسایکلین در شیر رپید تست سطح سوم
کاربر گرامی! جهت ثبت نظر حتما باید از بخش "ورود به کارتابل" واقع در سمت راست سایت وارد شوید