شرایط طرح ویژه لیزینگ- کناری عضویت در خبرنامه فهرست محصولات عرضه شده در نمایشگاه شرکت کنندگان در نمایشگاه نقشه جغرافیایی خریداران و فروشندگان جستجو در خریداران قبلی دریافت فایل کتاب چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران دریافت فایل کتاب پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران دریافت فایل کتاب ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران کانال تلگرام نمایشگاه کانال آپارات نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار معاونت علمی و فناوری شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی کریدور صادرات ثبت نام در ارزیابی شرکت های دانش بنیان کانون پتنت ایران جشنواره ایران ساخت تبلیغ اپلیکیشن نمایشگاه
سرویس ارتباط با مخاطبین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران (CRM)

سرویس ارتباط با مخاطبین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران (CRM)

به منظور ارتقای ارتباط با جامعه مخاطبین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، سرویس CRM نمایشگاه ذیل سرویس CRM معاونت علمی و فناوری راه اندازی شده است.

مخاطبین محترم اعم از شرکت های سازنده، خریداران و نمایندگان خریدار می توانند از طریق سیستم CRM پیام ارسال کنند و پاسخ ها را نیز از همان طریق دریافت نمایند. کافی است از طریق لینک زیر در سرویس CRM معاونت علمی و فناوری یک اکانت جدید ایجاد کنید و از طریق منوی ایجاد پرسش جدید، پیام/درخواست/شکایت/انتقاد/پیشنهاد/نامه خود را برای گروه گیرنده نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران  ارسال کنید. همراه با پیام نیز می توانید فایل ضمیمه (نامه یا معرفینامه و غیره) را نیز بارگذاری نمایید.

شرکت های دانش بنیان توجه کنند که این سرویس CRM همان سرویس مربوط به امور شرکت های دانش بنیان است و اگر قبلا اکانت ساخته اند، حتما از همان اکانت استفاده نمایند.

توجه مهم: در صفحه ورود نوشته شده است که پاسخگویی در دو روز کاری صورت میگیرد و شماره تلفن امور دانش بنیان نوشته شده است. اما لازم به ذکر است که دبیرخانه نمایشگاه نهایتا در همان روز کاری پاسخ داده و بزودی نیز تلفن جدیدی برای ارتباط معرفی خواهد کرد.

توصیه می شود که به جای ارسال ایمیل، از این سیستم جهت ارتباط با ما استفاده کنید.

سرویس ارتباط با مشتریان نمایشگاه

 

 

راهنمای تصویری ارسال پرسش (پیام/درخواست/انتقاد/شکایت)