شرایط طرح ویژه لیزینگ- کناری عضویت در خبرنامه فهرست محصولات عرضه شده در نمایشگاه شرکت کنندگان در نمایشگاه نقشه جغرافیایی خریداران و فروشندگان جستجو در خریداران قبلی دریافت فایل کتاب چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران دریافت فایل کتاب پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران دریافت فایل کتاب ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران کانال تلگرام نمایشگاه کانال آپارات نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار معاونت علمی و فناوری شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی کریدور صادرات ثبت نام در ارزیابی شرکت های دانش بنیان کانون پتنت ایران جشنواره ایران ساخت تبلیغ اپلیکیشن نمایشگاه
کتاب نمایشگاه و رزرو صفحات ویژه

به اطلاع مشارکت کنندگان می رساند، نمایش اطلاعات شرکت و محصولات در پرتال اینترنتی نمایشگاه در طول سال، درج نام و موقعیت مکانی هر شرکت در بنر اختصاصی ورودی هر سالن و اختصاص دو جلد کتاب نمایشگاه رایگان خواهد بود.

  • مانند روال سالهای گذشته، در صورت تمایل به هر شرکت کننده یک صفحه تبلیغ در کتاب فارسی نمایشگاه اختصاص پیدا کرده است که هزینه آن به مبلغ ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود.
  • رزرو صفحات ویژه تبلیغات کتاب بر اساس تعرفه امکانپذیر خواهد بود. جهت رزرو این صفحات با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.


نحوه ارسال

شرکت کنندگان محترم می‌بایست طرح مورد نظر خود را با مشخصات زیر تهیه و از طریق پرتال ثبت نام نمابشگاه در منوی "فرم ثبت اطلاعات کتاب نمایشگاه" ارسال فرمایید، پس از ارسال وضعیت مربوط به برسی فایل ارسالی را چک  نموده و در صورت اعلام نقص موارد را در همان کارتایل اصلاح و فایل مورد نظر را مجددا آپلود نمایید.


مدت زمان  ارسال

مهلت ارسال فایل کتاب برای آگهی های عادی شرکت ها  پایان آبان ماه می باشد.
مهلت رزرو صفحات تبلیغات ویژه کتاب تا پایان آبان ماه خواهد بود.

  • در صورت عدم ارسال فایل اطلاعات شرکت مربوطه در کتاب نخواهد بود و دبیرخانه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.


مشخصات فایل

1-کتاب امسال نمایشگاه به صورت عمودی چاپ خواهد شد. لذا فایل های تبلیغاتی سال گذشته در قالب سایز جدید مجددا طراحی گردد.
2- فایل ارسالی باید دارای سایز(24h x 17w)(Portrait) یا عمودی بوده، با درنظر گرفتن یک سانتیمتر گارد مطالب و آرم و ... از هر طرف صفحه، چهاررنگ CMYK با رزولوشن 300ppi باشد. ضمنا فرمت فایل باید TIFF (لایه بسته) و یا jpg بوده و جهت کاهش حجم فایل jpg/TIFF ارسالی آن را بصورت ZIP یا RAR فشرده نموده و سپس ارسال فرمایید.
filereader.php?p1=main_821f03288846297c2
3- اطلاعات تماسی شرکت شامل شماره تماس، ایمیل و وب سایت (در صورت وجود) در آگهی آورده شود (لطفا جهت حفظ هارمونیک کتاب، این اطلاعات در 5 سانتیمتر پایین آگهی آورده شود.
4-ترتیب آگهی ها برای صفحات عادی کتاب نمایشگاه براساس نام رسمی شرکت می باشد.


اطلاعات تماس جهت پیگیری

نام و اطلاعات تماس مجری متعاقبا اعلام می‌گردد.


نکات مهم

  •  صرفا محصولاتی که در پرتال نمایشگاه ثبت شده و توسط تیم فنی تایید نهایی شده باشد، مجاز به تبلیغ در کتاب خواهند بود و در صورت مشاهده تبلیغ سایر محصولات تایید نشده از چاپ آگهی جلوگیری شده و در صورتی که زمان برای اصلاح ناکافی باشد، هرگونه ضرر و زیان بر عهده مشارکت کنندگان می‌باشد.
  •  شرکت هایی که محصولاتشان توسط تیم فنی تایید شده باشد اما از حضور در نمایشگاه انصراف دهند، همچنان می توانند در کتاب نمایشگاه تبلیغ داشته باشند.


*در صورت تمایل به رزرو صفحات ویژه کتاب ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران با شماره های بالا تماس حاصل فرمایید.*