عضویت در خبرنامه فهرست محصولات عرضه شده در نمایشگاه شرکت کنندگان در نمایشگاه دریافت فایل کتاب پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران دریافت فایل کتاب چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران کانال تلگرام نمایشگاه کانال آپارات نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران معاونت علمی و فناوری شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی کریدور صادرات ثبت نام در ارزیابی شرکت های دانش بنیان کانون پتنت ایران جشنواره ایران ساخت تبلیغ اپلیکیشن نمایشگاه
کتاب نمایشگاه و رزرو صفحات ویژه
به اطلاع مشارکت کنندگان می رساند، نمایش اطلاعات شرکت و محصولات در پرتال اینترنتی نمایشگاه در طول سال، درج نام و موقعیت مکانی هر شرکت در بنر اختصاصی ورودی هر سالن و اختصاص دو جلد کتاب نمایشگاه رایگان خواهد بود.
  • مانند روال سالهای گذشته، به هر شرکت کننده یک صفحه تبلیغ در کتاب فارسی نمایشگاه اختصاص پیدا کرده است که هزینه آن به مبلغ ۱۵۰ هزار تومان خواهد بود.
  • رزرو صفحات ویژه تبلیغات کتاب بر اساس تعرفه امکانپذیر خواهد بود. 

نحوه ارسال

شرکت کنندگان محترم می‌بایست طرح مورد نظر خود را با مشخصات زیر تهیه و به آدرس ایمیل Book.Iranlab2017@Gmail.com با عنوان ایمیل «طرح کتاب شرکت........» ارسال و جهت اخذ تاییدیه با شماره 66028634 تماس حاصل فرمایند.

مدت زمان  ارسال

مهلت ارسال فایل کتاب برای آگهی های عادی شرکت ها  پایان اسفندماه می باشد.
مهلت رزرو صفحات تبلیغات ویژه کتاب تا پایان اسفندماه خواهد بود.
  • در صورت عدم ارسال فایل اطلاعات شرکت مربوطه در کتاب نخواهد بود و دبیرخانه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

مشخصات فایل

1-کتاب امسال نمایشگاه به صورت افقی چاپ خواهد شد. لذا فایل های تبلیغاتی سال گذشته در قالب سایز جدید مجددا طراحی گردد.
2- فایل ارسالی باید دارای سایز(24w x 17h)(Landscape) یا افقی بوده، با درنظر گرفتن یک سانتیمتر گارد مطالب و آرم و ... از هر طرف صفحه، چهاررنگ CMYK با رزولوشن 300ppi باشد. ضمنا فرمت فایل باید TIFF (لایه بسته) و یا jpg بوده و جهت کاهش حجم فایل jpg/TIFF ارسالی آن را بصورت ZIP یا RAR فشرده نموده و سپس ارسال فرمایید.
filereader.php?p1=main_821f03288846297c2
3- اطلاعات تماسی شرکت شامل شماره تماس، ایمیل و وب سایت (در صورت وجود) در آگهی آورده شود (لطفا جهت حفظ هارمونیک کتاب، این اطلاعات در 5 سانتیمتر پایین آگهی آورده شود.
4-ترتیب آگهی ها برای صفحات عادی کتاب نمایشگاه براساس نام رسمی شرکت می باشد.

  • در صورتی که نمی توانید آگهی گرافیکی طراحی کنید، این خدمات از طرف شرکت راهبرد توسعه تجارت آراد به شماره  66028648 قابل ارائه است.

اطلاعات تماس جهت پیگیری

نام مجری: شرکت راهبرد توسعه تجارت آراد
شماره تماس: 66028648 - 66028634 021
شماره همراه: (آقای کاوه )09371338346 
ایمیل: Book.Iranlab2017@Gmail.com
آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی-خیابان شهید قندی(پالیزی)-رو به روی کوچه بیستم-پلاک 76-واحد 6

نکات مهم
  •  صرفا محصولاتی که در پرتال نمایشگاه ثبت شده و توسط تیم فنی تایید نهایی شده باشد، مجاز به تبلیغ در کتاب خواهند بود و در صورت مشاهده تبلیغ سایر محصولات تایید نشده از چاپ آگهی جلوگیری شده و در صورتی که زمان برای اصلاح ناکافی باشد، هرگونه ضرر و زیان بر عهده مشارکت کنندگان می‌باشد.
  •  شرکت هایی که محصولاتشان توسط تیم فنی تایید شده باشد اما از حضور در نمایشگاه انصراف دهند، همچنان می توانند در کتاب نمایشگاه تبلیغ داشته باشند.

*در صورت تمایل به رزرو صفحات ویژه کتاب پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران با شماره های بالا(آقای کاوه) تماس حاصل فرمایید.*