شرایط طرح ویژه لیزینگ- کناری عضویت در خبرنامه فهرست محصولات عرضه شده در نمایشگاه شرکت کنندگان در نمایشگاه نقشه جغرافیایی خریداران و فروشندگان جستجو در خریداران قبلی دریافت فایل کتاب چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران دریافت فایل کتاب پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران دریافت فایل کتاب ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران کانال تلگرام نمایشگاه کانال آپارات نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار معاونت علمی و فناوری شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی کریدور صادرات ثبت نام در ارزیابی شرکت های دانش بنیان کانون پتنت ایران جشنواره ایران ساخت تبلیغ اپلیکیشن نمایشگاه
هزینه ثبت نام

1- غرفه با تجهیزات اولیه (پیش ساخته): هر متر مربع 1070000ریال  شامل ۱ میز و ۲ صندلی، روشنایی و سردر غرفه به ازای هر ۱۲ متر می‌باشد.

2- غرف ویژه با تجهیزات اولیه (پیش ساخته): هر مترمربع 2120000 ریال

3- غرفه بدون تجهیزات (زمین خام): هر متر مربع 870000 ریال

4- غرف ویژه بدون تجهیزات (زمین خام): هر مترمربع 1720000 ریال

5- غرفه بدون تجهیزات (فضای باز): هر متر مربع 420000 ریال

مهم (مورد 2 و 4) : غرف ویژه به فضاهایی از نمایشگاه گفته میشود که در ورودی های سالن های اصلی و محل های پرتردد قرار دارند، این فضا بر اساس تصمیم معاونت و تیم فنی به شرکت هایی که متقاضی این فضا بوده و در مرحله ثبت اطلاعات نمایشگاهی آن را انتخاب مینمایند، اختصاص می یابد، در صورت عدم موافقت تیم فنی و مدیران نمایشگاه به اختصاص این فضا به شرکت مربوطه در فضای دیکر مترآژ مورد نظر اختصاص یافته و هزینه های پرداخت شده عودت میگردد.

6- هزینه خدمات (بیمه، برق و پارکینگ و ...) به ازای غرفه‌های با تجهیزات برای هر متر مربع 42,000 ریال می‌باشد

7- هزینه خدمات (بیمه، برق و پارکینگ و ...) به ازای زمین خام برای هر متر مربع 60,000 ریال می‌باشد

8- هزینه چاپ یک صفحه تبلیغات شرکت در کتاب نمابشگاه با یارانه تعلق گرفته از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در صورت تمایل به داشتن تبلیغ مبلغ ۲،۵۰۰،۰۰۰ ریال می‌باشد

در صورت نیاز به تبلیغ در صفحات ویژه، پشت جلد و... هزینه جداگانه محاسبه می‌گردد

9- هزینه بررسی اطلاعات محصولات ثبت شده از سوی تولیدکنندگان برای حضور در نمایشگاه:

 الف) شرکتهایی که در دوره قبل نمایشگاه تاییدنهایی شده‌اند: مبلغ ۷۵۰،۰۰۰ ریال

 ب) شرکت‌هایی که برای اولین بار در نمایشگاه ثبت نام می‌کنند یا در دوره گذشته تایید نهایی نشدند: مبلغ ۱،۵۰۰،۰۰۰ ریال

10- برای سایر هزینه‌های ارزیابی و نظارت بر قراردادهای فروش و تحویل محصول خریداری شده به میزان ۰/۵ درصد کل مبلغ قرارداد کسر خواهد شد.

11- با توجه به اینکه کلیه پیش فاکتور‌ها در بستر اینترنت صادر می‌شود کلیه فروشندگان موظف به تهیه اینترنت با سرعت مناسب هستند و هزینه اینترنت در نمایشگاه نیز بر عهده شرکت کنندگان در نمایشگاه خواهد بود. رقم دقیق در هنگام پرداخت وجه مشخص خواهد شد.

12- به تمامی هزینه‌ها مالیات بر ارزش افزوده مطابق قوانبن زمان برگزاری نمایشگاه تعلق خواهد گرفت.

 نکات مهم:

 حداقل متراژ درخواستی غرفه ۱۲ متر مربع برای با تجهیزات و 36 متر مربع برای زمین خام  است و پرداخت هزینه غرفه برای تکمیل ثبت نام الزامی است.

 اولویت انتخاب محل غرفه با عنایت به زمان ثبت نام، زمان تکمیل مدارک و زمان واریز وجه تعیین می‌گردد.

 در صورت انصراف تا پایان آبان‌ماه ، به غیر از هزینه ارزیابی، سایر هزینه‌های ثبت نام با کسر ۱۵ درصد، عودت داده خواهد شد.

 فاکتور هزینه‌های قابل پرداخت پس از تکمیل مراحل ثبت نام از طریق سیستم قابل دریافت است.

13- راههای واریز

1-  از طریق پرداخت آنلاین سایت نمایشگاه: مراجعه به منوی "پرداخت انلاین و ثبت رسیدهای پرداختی" و انتخاب درگاه بانک سامان - سیستم خودش تشخیص میدهد که شما مشمول 75 هزارتومان می شوید یا 150 هزارتومان و همچنین موقع واریز هزینه غرفه، خودش عدد را محاسبه میکند.

2- از طریق بانک و آپلود فیش پرداختی: مراجعه به منوی "پرداخت انلاین و ثبت رسیدهای پرداختی" و ثبت اطلاعات فیش پرداختی همراه با آپلود اسکن فیش

شماره حساب متعاقبا اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به فاکتور رسمی مراتب را با دبیرخانه نمایشگاه هماهنگ فرمایید ، تاریخ فاکتورها بعد از برگزاری نمایشگاه و نهایی شدن متراژ ها و هزینه های غرف خواهد بود.