دانلود پوستر نمایشگاه عضویت در خبرنامه فهرست محصولات عرضه شده در نمایشگاه شرکت کنندگان در نمایشگاه نقشه جغرافیایی خریداران و فروشندگان جستجو در خریداران قبلی دریافت فایل کتاب پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران دریافت فایل کتاب چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران کانال تلگرام نمایشگاه کانال آپارات نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار معاونت علمی و فناوری شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی کریدور صادرات ثبت نام در ارزیابی شرکت های دانش بنیان کانون پتنت ایران جشنواره ایران ساخت تبلیغ اپلیکیشن نمایشگاه
توضیحات طرح ویژه لیزینگ

بسمه‌تعالی

لیزینگ خرید تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران


لیزینگ نمایشگاه تجهیزات و موادآزمایشگاهی ساخت ایران به دوصورت می باشد:

1- لیزینگ صندوق توسعه فناوری نانو

2- لیزینگ صندوق نوآوری و شکوفایی

در زیر هر دو لیزینگ معرفی میگردند:

صندوق توسعه فناوری‌نانو، با توجه به اینکه 4 دوره متوالی به‌عنوان کارگزار مالی نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران بوده است، شناخت بسیار خوبی نسبت به فروشندگان داشته و لذا اقدام به ارایه تسهیلات لیزینگ برای خریداران تجهیزات آزمایشگاهی کرده است.

شرایط تسهیلات لیزینگ: 30 درصد نقد و 70 درصد اقساط، سود 18 درصد سالیانه، تنفس 3 تا 6 ماهه، بازپرداخت 12 تا 24 ماه، حداقل خرید 10 میلیون تومان.

·        فروشندگان جهت حضور در این طرح لازم است فرم اطلاعات ویژه لیزینگ را تکمیل کرده و در قسمت اطلاعات ثبت نامی در کارتابل خود در سایت نمایشگاه بارگذاری کنند.

·        کلیه شرکت‌های نمایشگاه (اعم از دانش‌بنیان و غیر دانش‌بنیان)، می‌توانند خریداران خود را برای استفاده از لیزینگ معرفی کنند.

·        در صورتی که خریدار از شرکتهای فروشنده حاضر در نمایشگاه باشد، برای اعتبارسنجی باید فقط موارد ستاره دار جدول زیر را وارد کنند و مدارک قبلی شرکت نیز اگر تغییراتی داشته، اقدام به ویرایش اطلاعات خود در کارتابل شرکت نمایند.

·        صرفاً تجهیزاتی که سرمایه‌ای و یا واسطه‌ای هستند مشمول لیزینگ می‌شوند و مواد و تجهیزات مصرفی نمی‌توانند از این خدمت استفاده کنند.

تعیین تضامین و وثایق تسهیلات بر مبنای اعتبارسنجی خریدار انجام میشود، لذا  ارسال مدارک زیر ضروری است:

1

تکمیل فرم خریدار (حقیقی یا حقوقی)

*8

لیست اموال منقول و غیر منقول شرکت (خود اظهاری)

2

رزومه فعالیت‌های شرکت تاکنون (در صورت تازه تأسیس بودن، رزومه افراد کلیدی شرکت)

*9

ترازنامه آخرین دوره و تراز آزمایشی سال جاری

3

اساسنامه، شراکت‌نامه یا اظهارنامه ثبت شرکت، آگهی روزنامه رسمی تأسیس و اگر تغییرات داشته‌اند، آخرین تغییرات (آدرس، هیات مدیره و غیره)

*10

تکمیل فرم رضایتمندی مشتری (حقوقی و حقیقی هیات مدیره) برای استعلام بانک مرکزی

4

کپی شناسنامه و کارت ملی مدیرعامل و کلیه اعضا هیئت‌مدیره

11

مدارک ضامنین و یا وثایق پیشنهادی

*5

تصویر معدل حساب شرکت و گردش حساب یک‌ساله گذشته (تأییدشده از سوی شعبه)

12

تصویر جواز تأسیس، پروانه بهره‌برداری و یا سایر مجوزها و تأییدیه‌ها (در صورت وجود)

*6

صورت‌های مالی یا اظهارنامه مالیاتی دوره قبل

13

قرارداد اجاره یا سند مالکیت مکان شرکت

7

گواهی امضای صاحبان امضای مجاز

*14

فیش واریز هزینه اعتبارسنجی

توجه: برای اجرایی شدن خرید لازم است که ابتدا خریدار نامه ای در خصوص محصولی که میخواهد خریداری کند به صندوق نانو ارسال کند و همزمان رابط سامانه را نیز برای دادن دسترسی کارتابل خریداران معرفی کند. سایر فرایندها از طریق سایت نمایشگاه و مشابه خرید با حمایت یارانه ای است و کلیه مدارک بالا در کارتابل خریدار، آپلود شده و در صورت تأیید، اصل آن درزمانی که صندوق اعلام می‌کند تحویل صندوق می‌شود.


دریافت مستندات مربوط به لیزینگ صندوق نانو (اطلاعیه بالا+فرم خریدار حقیقی و حقوقی+فرم اعتبار سنجی+ فرم فروشندگان) با حجم یک مگابایت


filereader.php?p1=main_d92ead714f9ac818d

filereader.php?p1=main_06a76bc20552510bbلیزینگ صندوق نوآوری و شکوفایی (ویژه خرید از شرکت های دانش بنیان و خریداران خصوصی): نرخ 9 درصد- 70درصد قیمت تجهیزات تا سقف 500 میلیون تومان- کف خرید حداقل 30 میلیون تومان- بازپرداخت حداکثر 30 ماهه - بین 3 تا 6 ماه تنفس
برای استفاده از این نوع لیزینگ شرکت دانش بنیان فروشنده باید طی نامه ای به صندوق نوآوری و شکوفایی خریدار خود رامعرفی کرده و فرم های مربوطه را ارسال کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت این صندوق به نشانی nsfund.ir مراجعه نمایید.