شرایط طرح ویژه لیزینگ- کناری عضویت در خبرنامه فهرست محصولات عرضه شده در نمایشگاه شرکت کنندگان در نمایشگاه نقشه جغرافیایی خریداران و فروشندگان جستجو در خریداران قبلی دریافت فایل کتاب چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران دریافت فایل کتاب پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران دریافت فایل کتاب ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران کانال تلگرام نمایشگاه کانال آپارات نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار معاونت علمی و فناوری شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی کریدور صادرات ثبت نام در ارزیابی شرکت های دانش بنیان کانون پتنت ایران جشنواره ایران ساخت تبلیغ اپلیکیشن نمایشگاه
شیوه استفاده از کلید فولاد و انتخاب مواد مهندسی آموزش داده می‌شود
کارگاه استفاده از کتاب کلید فولاد و انتخاب مواد مهندسی، نیمه دوم مهرماه جاری در مرکز پژوهش متالورژی رازی برگزار می‌شود

تاریخ خبر : 1397/07/08 تعداد دفعات بازدید : 525

یکی از ابزارهای مهم انتخاب مواد مهندسی فلزی  برای کارشناسان مهندسی، کتاب کلید فولاد است که نحوه استفاده از آن، تعیین استاندارد و یافتن شناسه فولاد، همواره از دغدغه‌های مهندسین و دانشجویان رشته‌های مهندسی بوده است. همچنین در این کتاب اطلاعات دیگری به جز ترکیب شیمیایی فولادها وجود دارد که در انتخاب مواد مهندسی کاربرد دارد.

در این دوره آموزشی یک روزه،

- آشنایی با طبقه‌بندی و شناسه‌گذاری فولادها

- شیوه استفاده از بخش‌ها و اطلاعات مختلف کتاب کلید فولاد

- آشنایی با نرم‌افزار کلید فلزات و

- شیوه انتخاب مواد مهندسی با استفاده از کتاب کلید فولاد و نرم‌افزار،

آموزش داده می‌شود.

 

دوره آموزشی استفاده از کتاب کلید فولاد، به مدت 8 ساعت و در نیمه دوم مهرماه جاری در مرکز پژوهش متالورژی رازی برگزار خواهد شد و به شرکت کنندگان گواهینامه ارایه می‌گردد.

 

شایان ذکر است برای کارشناسان آزمایشگاه‌های عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، 20% تخفیف ثبت نام در نظر گرفته شده است.

 

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی این مرکز به نشانی www.razi-center.net مراجعه و یا با واحد آموزش واطلاع‌رسانی مرکز پژوهش متالورژی رازی با شماره 6307-021 تماس نمایند.

 

مرکز پژوهش متالورژی رازی از اعضای خصوصی و فعال شبکه آزمایشگاهی است که اطلاعات دستگاه‌ها و آزمون‌های قابل ارایه در این مرکز در صفحه این آزمایشگاه در پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی ارایه شده است.

 

نظرات شما

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
ٓنظر
کد امنیتی حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید