عضویت در خبرنامه فهرست محصولات عرضه شده در نمایشگاه شرکت کنندگان در نمایشگاه نقشه جغرافیایی خریداران و فروشندگان جستجو در خریداران قبلی دریافت فایل کتاب پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران دریافت فایل کتاب چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران کانال تلگرام نمایشگاه کانال آپارات نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران معاونت علمی و فناوری شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی کریدور صادرات ثبت نام در ارزیابی شرکت های دانش بنیان کانون پتنت ایران جشنواره ایران ساخت تبلیغ اپلیکیشن نمایشگاه
ویژه‌نامه‌ توسعه‌ بازار تجهیزات آزمایشگاهی منتشر شد

تاریخ خبر : 1396/02/06 تعداد دفعات بازدید : 3355

نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران هر ساله در اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، از این‌رو در پرونده ویژه این شماره به بررسی دستاورد‌های نمایشگاه در چهار دوره برگزاری، پرداخته شده‌است. به دلیل هم‌راستا بودن اهداف این نمایشگاه با برخی از نمایشگاه‌های بین‌المللی تجهیزات در سایر کشورها، مجموعه HitechMonitor به بررسی اجمالی مهم‌ترین آن‌ها در همسایگی کشور ایران پرداخته است.

مطالعه روند و اهداف این نمایشگاه‌ها و مقایسه آن با دستاوردهای نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران راهکار مناسبی برای تعیین اهداف سال‌های آتی خواهد بود. در این شماره همچنین، بررسی بازار جهانی تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی و رصد فعالیت بازیگران این حوزه ارائه شده است تا راهنمای محققان و سرمایه‌گذاران باشد.

این ویژه نامه توسط گروه دیده‌بان فناوری‌های نوین HitechMonitor و با همکاری ستاد توسعه فناوری نانو و دبیرخانه نمایشگاه منتشر شده است.

دانلود فایل

نظرات شما

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
ٓنظر
کد امنیتی حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید