عضویت در خبرنامه فهرست محصولات عرضه شده در نمایشگاه شرکت کنندگان در نمایشگاه نقشه جغرافیایی خریداران و فروشندگان جستجو در خریداران قبلی دریافت فایل کتاب پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران دریافت فایل کتاب چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران کانال تلگرام نمایشگاه کانال آپارات نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران معاونت علمی و فناوری شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی کریدور صادرات ثبت نام در ارزیابی شرکت های دانش بنیان کانون پتنت ایران جشنواره ایران ساخت تبلیغ اپلیکیشن نمایشگاه
با استفاده از نسخه تازه اپلیکیشن نمایشگاه ساخت ایران؛ سریع‌تر جست‌وجو کنید
با نصب نرم‌افزار ویژه نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران،بانک اطلاعات کاملی از شرکت‌های حاضر در چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی را همراه خود داشته باشید.

تاریخ خبر : 1395/02/03 تعداد دفعات بازدید : 4422

filereader.php?p1=main_33c1f31a085b9342e

نرم‌افزار «نمایشگاه تجهیزات ساخت ایران» علاوه بر ارائه امکانات گوناگونی چون بانک اطلاعات شرکت های تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران شامل مشخصات کامل تماس با شرکت‌ها، امکان مشاهده کاتالوگ و تاریخچه شرکت ها، بانک اطلاعات تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران (مشخصات محصول، مشاهده کاتالوگ و کاربردهای محصول، رویت نقشه نمایشگاه و جانمایی غرفه‌ها در سالن‌ها را برای کاربر فراهم می‌کند.

همچنین به‌روزرسانی بانک های اطلاعات نرم افزار از طریق اینترنت امکان ثبت علاقه‌مندی (Favourite) شرکت‌ها و محصولات برای دسترسی ساده به آن‌ها، امکان عضویت در خبرنامه سایت نمایشگاه، امکان رویت تصاویر محصولات و یا مشاهده و دانلود کاتالوگ محصولات و شرکت ها در صورت اتصال به اینترنت از دیگر ویژگی‌های نرم‌افزار «نمایشگاه تجهیزات ساخت ایران» هستند.

همچنین کاربر این نرم‌افزار می‌تواند  آخرین اخبار و برنامه کارگاه ها و نیز اطلاعیه های مهم نمایشگاه را مشاهده کند.

نمره‌دهی به شرکت ها بین یک ستاره تا 5 ستاره در کنار امکان ثبت و به اشتراک گذاری نظرات کاربران بر روی محصولات از دیگر ویژگی‌های نسخه جدید این نرم‌افزار همراه است.

نرم‌افزار «نمایشگاه تجهیزات ساخت ایران» بر روی گجت‌های اندروید و IOS قابل نصب و اجراست.

برای دریافت نسخه اندرویدی این برنامه از کافه‌بازار، می‌توانید این‌جا را کلیک کنید. همچنین کاربران IOS می‌توانند این نرم افزار را از AppStore دریافت کنند. (بر روی ایکون های زیر کلیک کنید)

 filereader.php?p1=main_5d1ad9ae51b8eda43


filereader.php?p1=main_3c91a8bfc399a66b1
قابلیت جدید مخصوص دوره چهارم نمایشگاه:

 قابلیت مشاهده پیش فاکتورهای صادر شده و مشاهده علاقه مندی های سایت نمایشگاه به نسخه اندروید اضافه شد. لذا در صورتی که میخواهید انلاین پیش فاکتور صادر شده در چهارمین نمایشگاه را در گوشی خود مشاهده کنید، قبل از نمایشگاه دانلود کنید.

نظرات شما

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
ٓنظر
کد امنیتی حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید