شرایط طرح ویژه لیزینگ- کناری عضویت در خبرنامه فهرست محصولات عرضه شده در نمایشگاه شرکت کنندگان در نمایشگاه نقشه جغرافیایی خریداران و فروشندگان جستجو در خریداران قبلی دریافت فایل کتاب پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران دریافت فایل کتاب چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران فایل کتاب ششمین نمایشگاه کانال تلگرام نمایشگاه کانال آپارات نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار معاونت علمی و فناوری شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی کریدور صادرات ثبت نام در ارزیابی شرکت های دانش بنیان کانون پتنت ایران جشنواره ایران ساخت تبلیغ اپلیکیشن نمایشگاه
امکان خرید بدون یارانه از نمایشگاه با قیمت های مصوب 96 تا آخر اردیبهشت ماه 97
طرح جدید صندوق نانو؛ کمک به خرید راحت ترتجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران ادامه....

تاریخ خبر : 1396/12/28 تعداد دفعات بازدید : 2490

با توجه به اتمام مهلت استفاده از حمایت های یارانه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و انعقاد بیش از 63 میلیاردتومان قرارداد قطعی، صندوق توسعه فناوری نانو آمادگی خود برای عقد قرارداد بدون یارانه اما با قیمتهای نزدیک به قیمت های یارانه ای را اعلام نمود.

در طی فصل زمستان 10 مرکز تحقیقاتی یا آموزشی جمعا 5 میلیاردتومان قرارداد در قالب این طرح جدید از طریق صندوق نانو منعقد کرده اند و صندوق توانسته است که به صورت متوسط 20درصد تخفیف در قراردادها لحاظ کند.

بدینوسیله به اطلاع می رساند که آخرین مهلت استفاده از این طرح با قیمت های مصوب 96، آخر اردیبهشت ماه 97 است و خریدارانی که تمایل به انعقاد قرارداد دارند کافی است طی نامه کتبی، موافقت خود را به صندوق نانو اعلام نمایند.

شایان ذکر است که این طرح به صورت دائمی در طول سال 97 فعال بوده و بعد از اردیبهشت ماه و پس از تعدیل قیمت ها توسط شرکت ها، این طرح ادامه خواهد داشت.

مزیت این طرح برای خریداران علاوه بر خرید با قیمتهای مناسب و با تخفیف، کاهش هزینه تعاملات مالی و پیگیری ها (تعامل با صندوق نانو به جای تعامل با چندین شرکت)، مساعدت صندوق در دریافت وجه قرارداد بوده و صندوق نیز با توجه به شناختی که از شرکت ها در طی 5 دوره برگزاری نمایشگاه بدست آورده است، تلاش میکند تمام خریدها را از شرکت های متعهد انجام دهد تا تعهدات قرارداد به موقع به تحویل شود.

منفعت شرکتها نیز در این طرح، خرید تجمعی محصولات، دریافت تسهیلات جانبی از صندوق و تعاملات مالی راحت تر با صندوق که نتیجه سابقه همکاری 5 ساله بین آنها و صندوق است خواهد بود.

خریداران جهت مشاهده فهرست محصولات به سایت نمایشگاه به آدرس www.iranlabexpo.ir مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن 88769188 و 88769980 تماس بگیرند.

نظرات شما

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
ٓنظر
کد امنیتی حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید